Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VITACOLANról vélemények,...

VITACOLANról vélemények, milyen ízű, "bevált", milyen árban van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
1700-1800Ft körül van, narancs ízű, elég édes, a fiam szereti, nekem is ízlik :D. Én étvágyjavítóként kezdtem adni a 2 éves fiamnak (védőnői javaslatra), látványosan többet eszik, mióta kapja. Reggelente szoktam neki adni, az utána lévő pisin látszik, hogy kapott, mert az is sárgább, mint a többi (szobatiszta, így észrevehető).
2011. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt adom a lányomnak,ő annyira nem szereti a narancsos izt,de kis teával megissza.1700ft körül van.És elég sokáig elég.
2011. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is adom a kislányomnak.Eredetileg étvágyjavítónak szántam arra nem nagyon jött be nálunk.Most szeptemberben újból elkezdtem adni neki hogy erősítse a szervezetét.
2011. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és gond nélkül beveszi.
2011. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!