Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felállni tanuló babád sokat...

Felállni tanuló babád sokat esett az elején? Meddig tartott ez az időszak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos korától áll fel, azaz két hete. Nagyon kell figyelni, mert könnyen eldől.
2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9 éves de még mindig tart :-D


komolyan meg : a kicsi most kezdett álldogálni ált popsira pottyan ha nem érzi a biztonságot

máshogy még nem esett


a nagy meg régen volt de ö sokat dőlt erre-arra

akkor lett vége mikor már stabilan ment

2011. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos, pár napja áll, de borzasztó. Nem mindig popsira huppan sajnos...
2011. okt. 21. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Ugye-ugye.

Ez a korai felállás átka.

1. babám "csak" 9 hónaposan állt fel, vele nem is volt ilyen probléma, hogy pl. eldől.

Nem is értem miért állnak fl 7-7,5 hónaposan:)

2011. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én leterítettem egy hatalmas paplant a kanapé elé (mindig ott állt fel). Egy hétig volt ott a paplan, aztán el is tudtam rakni. De nem esett olyan sokat, általában elkaptam, de azért jó volt az a paplan néha :)
2011. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kislányom állásból vagy 3szor esett le(7,5 hósan állt fel először). azt gondoltam milyen hamar megtanul majd járni...á dehogy, most, 14 hónaposan megy segitség nélkül, de a hideg ráz mikor nézem mert úgy megy mintja fújná a szél, erre arra dől:)) meg most igazán esik is, az orrán seb van mert úgy esett legutóbb...
2011. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!