Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora járókátok van? Mindenh...

Mekkora járókátok van? Mindenhol 100x100-ast látok, nem kicsi ez? Farácsosat, vagy hálósat javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, járókának pont elegendő hisz csak játszani teszed bele. Én személy szerint a hálós híve vagyok (volt mindkettő) a fába mindig kék zöld lett, meg nem egyszer beszorult, a hálóssal semmi bajunk, ha esik sem veri be magát. Mások szerint veszélyes, szerintem nem.
2011. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekünk fa járókánk van, de nincs vele semmi gondunk. 1m x 1m -es a miénk is, de tényleg épp elég. Én korábban olvastam valahol, hogy a hálós járóka azért nem jó, mert ha sokat van benne a háló rontja a szemét. Nem tudom igaz-e, nem emiatt vettünk fát, hanem mert a korai fejlesztőben nekünk ezt javasolták.
2011. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk fa járókánk van, 105X105-ös méretű, nem kicsi, bőven elég Neki. (csak 5cm az eltérés az általad mondott szerint) Én nem "bíztam" a hálósban. Valahogy olyan instabilnak tűnik, amikor pl. a háló résznek támaszkodik. A fa rácsokba is tud kapaszkodni, pl. most, hogy próbál már felállni. Tudom, hogy a hálós járókák legtöbbjének van kapaszkodó füle, de az én lányom nem hiszem hogy neki állna keresni a kapaszkodási lehetőségeket...Nekünk a fa stabilabbnak, megbízhatóbbnak tűnt.
2011. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1x1m-es van fa. Mi nagyon szeretjük! Hálósat egyszerűen azért nem vettem, mert nem tetszik. Bár ez egyéni. Jó babázást kívánok!!!
2011. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekünk hálós volt,és nagyon bevált.
2011. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én farácsosat vennék.
2011. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk volt hálós is, fa is (több is), de a hálósban sírt, mert nem tudott fölállni, amikor már a fában sikerült, így azt eladtuk. Kicsivel később a fákat is(a ház minden szintjén volt egy), mert mindegy volt neki, hogy 1x1 m vagy 1.2x1.2, ki akart jönni állandóan, nem érezte benne jól magát. Két alkalommal nekünk is beszorult a térde két rúd közé, pedig drága szabvány járóka volt. Gyakorlatilag 13 hónapos kora óta nem használunk járókát egyáltalán.
2011. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk ilyen van:

[link]

Elötte volt hálós az kisebb is volt, nem nagyon volt el benne és mindig a hálóhoz nyomta a kis fejét, meg támaszkodott volna a hálónak de az nem volt stabil...

Ezt a fa járókát nagyon szeretjük, viszonylag sokat is játszik benne (ha főzők vagy dolgom van)de persze ezt is egy idő után megunja... onnantól kezdve szerintem mindegy mekkora a járóka úgy sem szeretne benne maradni!

2011. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, mint amit utolsó linkelt. Nagyon jó, olyan jól el van benne a kislányom. Már tud ülni, azóta meg aztán főleg. Mindent belát a lakásban belőle, minden játéka kéznél van, és van, hogy el is alszik benne játék közben. 3 hónaposan kapta, most 7 hónapos és sokáig tervezzük használni. :)
2011. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is kicsinek találtam a 100x100-ast, éppen ezért vettünk 120x120-ast. A 2 gyerek is elfér benne egymás mellett, tök édik :)

Ja, a miénk lassan eladósorba kerül, mert jelenleg már szinte csak tárolónak használjuk. Amúgy teljesen jó állapotban van, nem sokat használtuk. Írj privit, ha érdekel!

2011. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!