Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes előre cumisüveget venni?

Érdemes előre cumisüveget venni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 04:44
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szia. Nekem a várandos csomagba volt egy 125ml-is avent cumisüveg, a kolleganőméktől ajándékba kaptam egy avent szettet, amibe 2db 125- 2 db 250-es, játszó cumi, meg üveg mosó kefe van. Azt hogy fogom-e használni nem tudom.A szettet nem fogom kibontani, ha nem igényli a cumit, inkább poharazunk. Az újszülöttek születésüktől fogva, tudnak pohárból inni. Majd meglátjuk.Sok sikert 34 hetes kismama
2008. márc. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták tapasztaltabb kismamák, na meg a védőnő is, hogy mindenképp vegyek cumisüveget, legfeljebb szerencsém lesz és nem kell használnom. De nem nagy élmény az újdonsült apukának esetleg éjnek évadján járnia érte a várost, mert mégiscsak szükséges, a pici meg ugye nem halhat éhen. Szóval én mindenképp veszek, de ha lehet, nem akarom használni. 23 hetes kismama
2008. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Én sem vettem,sőt,akit tudtam megkértem,hogy ne is vegyen,mert felesleges.Ha nem lenne tejcim,akkor csőröspohárból itatnám,és nem cumisüvegből.
2008. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Aventos ételmelegítőhöz járt kettő, de jó is volt, mert az első két hétben nem tudtam szoptatni, lefejt tejet kellett adnom a babának. Úgyhogy vettem is még négyet, hogy ne kelljen naponta tízszer kifőzni azt a két üveget. És ezt is jól tettem, mert négy hónapos korára meg tápszeres lett a baba, nem volt tejem, illetve egy betegség miatt nem szoptathattam négy napig, és ezalatt elment a tejem. Szóval szerintem biztonság kedvéért sokkal jobb.

Csőrös pohárból pedig nem tud inni a baba, mert azt nem lehet szopizni. Sima pohárból meg lehet itatni, de ha arra kerül a sor, hogy egy egész étkezést így csináljon végig, hát az nem éppen egyszerű. Napközben én is pohárból itatok (teát), de amikor eszik, akkor hadd szopizzon, legalább cumisüveget, ha már más nincs.

2008. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van a biztonság kedvéért 2 db 150 ml-es anyamell formájú Tommee Tippee márkájú. De szoptatni szeretném természetesen majd.


33 hetes kismami

2008. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdésnek vegyél kettöt egyet teénak a másikat meg tartaléknak.Biztos ami biztos.Valoszínü ajándékba is fogsz majd kapni.Ha tápszeres lesz a babád ráérsz akkor megvenni a többit,mert akkor fogod ismerni a baba igényeit.Nekem 4hos a babám,van 14 cumisüvege,de csak kettöt használunk,a többiböl nem tud enni.
2008. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó válaszról jutott eszembe, hogy ha veszel cumisüveget, akkor egyformákat vegyél, mert az én fiam is csak az Aventosból eszik, mivel ehhez szokott hozzá. Pedig kapott egy BabyNovásat, meg egy Bébé Comfortosat, de azokból nem eszik.
2008. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

jó ha kéznél van a cumisüveg!


a polikarbonát cumisüvegekkel vigyázni kell, mint az Avent , chicco, Mam, NUK , tommee tippee is.... a polikarbonát cumisüvegek biszfenol-a-t tartalmaznak, ami a polikarbonátból kioldódva hormonzavart okoz, be is tiltották észak amerikában az ilyeneket. én Dr. Brown's polipropilén üveget használok, bár itthon nem lehet kapni, ezzel levegőt sem nyel a baba

2009. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!