Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a fajta elektromos hinta...

Ez a fajta elektromos hinta hogy jó pici babáknak, ha nem lehet "fekvőbb" pozicíóba állítani? Ilyesmit szeretnék, csk nem tudom, a 2 hónapos babámnak jó-e ez a fajta, hisz majdnem ülős?

Figyelt kérdés

[link]


Van ilyenje valakinek?


2011. okt. 23. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég hülyén van lefényképzve, nem igazán látszik a dőlésszög. Szerintem ez sem ülős, hanem olyan pozícióban van benne a baba, mint a hordozóban. Kérj róla egy oldali képet, akkor kiderül. Mellesleg szerintem ez drága, 15 körül már lehet kapni újan is, igaz nem Graco vagy Pc, de a célnak ugyanúgy megfelel.
2011. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezgess nyugodtan az eladótól (mennyire dönthető a hinta, mert nagyon ülőnek tűnik!!), bár én nem venném meg ennyi pénzért. Inkább addig keresgélnék a neten, amíg nem találok akciósat, újat!! Biztos van valahol....sőt, általában 10 000 Ft vásárlás fölött mostmár szinte mindenhonnan ingyen házhoz is szállítják.

Itt meg még azt is neked kell fizetned.

De te tudod...

Én úgy vettem liliputi kendőt, hogy addig keresgéltema neten, míg találtam egy webáruházat, ahol még a régi áron árulták 6 900 Ft-ért. (egyébként most 8990.- az új), és használat után ugyanennyiért el is tudtam adni :DD

Úgyhogy ne légy rest :DD keresgélj, megéri.

Persze a rendelésem óta átírták az árat a mostani, 8990.-re :DD

;)

2011. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!