Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátokkal miket...

9 hónapos babátokkal miket szoktatok játszani?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam nagyon mozgékony, és amióta kúszik arról szól az együtt töltött játékidőnk, hogy ő kommandózik ezerrel, én meg összeszedem innen-onnan, ahová nem szabadna mennie.

Csak pici ideig képes az ölemben maradni, hogy pl egy mesekönyvet nézegessünk. Nem baj ez? A lányom nyugodtabb volt, vele több mindent lehetett játszani, nem "rohant" tovább folyton.


2011. okt. 23. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 9 hónapos, és ugyanez Vele a "problémám". :)

Olyan szívesen tanítgatnám, játszanék Vele, de rám sem hederít, folyton menne valahová. Természetesen csak olyan helyekre, ahova nem lenne szabad, így szinte egész nap nyűglődik. Odajön hozzám, hogy vegyem fel, de ha megölelgetem, már néz lefelé, hogy tegyem már le. Nem könnyű korszak.

Egyértelműen azzal magyarázom, hogy most kezdett el mászni, ráadásul fel is állt, és ez Neki akkora újdonság, hogy én csak untatom. Szerintem néhány hét, és megváltozik a helyzet.

2011. okt. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!