Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés kérdés: rövid az 5...

Gyerekülés kérdés: rövid az 5 pontos és nem tudom becsatolni. Megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gondom az lenne, hogy most vettem egy gyerekülést, de nagyon rövid a pántja. Ha a gyerkőcre vastag kabátot adok, márpedig télen nem vihetem pulcsiba, már be sem tudom csatolni a gyerekülés pántját. Van erre valami megoldás????
2011. okt. 23. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet szabályozni a hosszúságot rajta???
2011. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan gyerekülés, aminek az alsó pántját lehet szabályozni, ott sem megy tovább? Szerintem vidd vissza, ha lehet.
2011. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

láb közti pántot nem lehet szabályozni, a vállpántot lehet, de kihúzom maxra és annyi :(

Neten rendeltem...

2011. okt. 23. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
a neten rendeltet is vissza lehet küldeni. Megvan, hogy hány nap, amíg igazából indokolnod sem kell.
2011. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jelezd a gondot ott ahol megvetted és írd meg nekik hogy így nem tartasz igényt az ülésre.
2011. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Tehát nincs megoldás... :(
2011. okt. 23. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia, nálunk ugyanez volt a gond, a Graco hordozónak egy idő után rövid volt a hevedere. A gyerek még elfért benne, de a szíjat már nem tudtam becsatolni.

Én úgy oldottam meg, hogy alul, ahol a két vállpánt összeért, varrtam toldásnak ugyanolyan hevedert hozzá. Atom biztosan varrtam meg géppel, vastag cérnával, sokszor oda-vissza, keresztbe, hogy tartson. Így még hosszú ideig tudtuk használni. Más megoldást én sem láttam.

2011. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valószínű később így lesz. Ma reggel behoztam az ülést a kocsiból. Szegény gyerekemet kétszer is felöltöztettem. Belefért, de nagyon el kell benne igazítani a gyereket, illetve a ruháját, így még húzni is tudtam rajta kb 10 centit. No de ez akkor lesz jelentősebb probléma ha nő, "hosszabb és szélesebb lesz a gyerek" :) és az öv magasságát feljebb kell állítani.

Sajnálnám visszaküldeni, mert kényelmesnek és biztonságosnak találnám egyébként az ülést. Majd érdeklődöm ismerősöktől nincs-e 5 pontosuk és kicserélem.....

2011. okt. 24. 09:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg akinek a gyereke elfogyasztott pár ülést és fölösleges a jó hosszú öve írjon nekem, megvenném :)
2011. okt. 24. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:

mondjuk egy ügyes varrónő is tudna ilyet varrni ha veszel hozzá anyagot.

nem sikerült beszélni az eladóval? írd meg mi volt.milyen ülés? sokba került?

2011. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!