Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki a pisi? A...

Miért folyik ki a pisi? A terpeszpelenka lehet?

Figyelt kérdés
4 hós a kislányom, terpeszpelenkát hord laza csípő miatt. Minden reggel pisis a body és a rugdalózó rajta. Többféle pelenkát próbáltam már, de mindig csak éjszaka történik ez,amikor rajta van a terpeszpelenka. Napközben sosem ázik át a ruha,ilyenkor csak alvás közben van rajta a terpesz. Vagy éjjel nem bírja el azt a nagy mennyiségű pisit egyik pelenka sem?
2011. okt. 23. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nem bírja már éjjelre a pelus. Lehet, hogy nagyobb méretre kéne váltanotok.


A lányom non-stop hordta a terpesz pelust, tehát éjjel-nappal (szintén laza csípő miatt), de nekünk nem volt ilyen problémánk.


Viszont tapasztalat, hogy ha éjjel már nem bírja a pelus, akkor nagyobbra kell váltani...

2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 6kg és 62cm a kislányom. 3-as Pampers-t használunk, nemrég váltottunk rá. A 2-esból nem folyt ki! Ez a durva. Én még azt gondoltam,h nagy a 3-as! Nappal ugyanez a pela elbírta 5 órán át is, több adag pisivel. A babó átalussza az éjszakát,vagyis 10 órát alszik a lánykám. Na akkor kipróbálok még valamilyen pelenkát! :)
2011. okt. 23. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni a pelenkaválasztásba, itt is sok-sok vitát lehet olvasni arról, hogy melyik a "jó és a rossz" pelus.

Én Babylove-t használtam két gyerekkel is már és tökéletes volt. 14 órát is kibír.

Egyszer kaptam egy csomag Pamperst ajándékba, hát alig vártam, hogy elfogyjon. Mindig átázott 5-6 óra után. Azt nem tudom, a Pampersnek melyik fajtája volt, mert tudom sokféle van belőle...

2011. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Babylove-nak az 1,2,-esét használtuk, én is szerettem. Lehet megyek is 3-ast venni! :)))
2011. okt. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!