Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is "megszállottja" az új...

Más is "megszállottja" az új babaruháknak?

Figyelt kérdés
Imádom a turikat, internetes aukciókat...Olyan jó érzés szebbnél szebb rucikba öltöztetni őket!Boldog anyák napját mindenkinek!
2009. máj. 4. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran nézek be a turiba, hogy újabb "kincsre" leljek. Szerintem sokkal szebben, vagányabban, egyedibben lehet ilyen helyről öltöztetni a babát, mint a butikból..és az ár se mindegy :)))) Neked is boldog anyák napját és sok örömöt a piciben!!
2009. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó :) Már több ruhája van a kiscsajnak, mint nekem :)
2009. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jajj én is egyszerüen oda vagyok érte:)Épp most kaptam anyosomtól angliából rucikat ,de én is szinte minden héten benézek a turiba,Időnként igazi ,,kincsekre,, lelek:)És ugy ahogy az előttem szoló mondta mindig egyedi rucikba pompázhat a kincsem:)Boldog anyáknapját nektek is,és nagyon jó egészséget!7 hós kiscsajszi anyucija:)
2009. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Oooh, ne is mondd:)

Az én kis picurom egy éves, és imàààdom amikor kis meno szerkokban van, és gyujtom be az elismero kifejezéseket :)

Ahol élek, nincsenek turik, vagyis de , vannak, de sz@rok, és gyerekruha nincs. Egy honappal ezelott haza kellett, Pestre utazni melougyben az urammal, gyerkocot lepasszoltuk anyànak, szabadidonkben pedig sorra jàrtuk Pest turijait, meg voltam lepodve menyi van!!!

3!!!!! szatyor kis ruhàt vettunk neki( ebben van pàr kinai boltos darab is), és szebbnél szebb ruhàcskàk:)

Az uram nagy buszkén keresgélt neki, talàlt is egy angol focimezt 18 hos méretben, na azota ha mennek sétàlni, mindig azt kell hordania :)

Màr szervezek is egy baràtnommel egy pesti csajos hétvégét, mondtam is neki, a nevezetességeket letudom veled egy ora alatt, utàna megyunk turizni :D

2009. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még pici a babám, nem tudok elmenni itthonról ruhát venni neki, így én neten vásárolok neki össze rengeteg ruhát, újak, és mégis a bolti ár feléért.
2009. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az anyukám megszállott, vadul turizik mindenhol!

Szombaton egy kék Adidas baseball sapkát talált a lányomnak(!). Kicsit fiús, de olyan édes!

Én meg inkább Vaterázok, Teszveszen vásárolok. Néha turizok is.

Már kidől a szekrényből a ruha (1,5 éves korig minden méret), de nem bírunk leállni! :D

Fél éves a lánykám.

Nektek is boldogat (+ jó turizást)! :)

2009. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!