Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen szeparációs szorongás...

1 évesen szeparációs szorongás? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiam nagyon anyás.Persze nem gond ez, csak gondolkoztam, hogy "elcsúszott" neki ez a szep.szorongás??Mert elvileg 8-11 hónapos kor között van, nem?

Éjjel is elég sokszor kel, csak a cici nyugtatja meg.Azt hiszem a fogai is jön...mondjuk az egyfolytában jön már hónapok óta....


2011. okt. 23. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk is ez van, 14 hósak az ikerfiaim, imádják az apjukat, általában nappal ő is jó, van hogy csak ő kell, pl mikor végre hazaér, de éjjel mikor kelnek (sokszor kelnek, még ők is szopiznak), akkor csak én vagyok jó, apánál 95%ban üvöltenek, én átveszem már minden ok. Fogak nekik is jönnek, remélem hamar elmúlik ez is, és végre alhatunk egy normálisat, legalább 3-4 órát egybe! :-)
2011. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%

Ez kor sajátossága!!!Semmi gond,kb.11 hónaposan kezdödik,és 2 éves korr körül teljesen elmúlik! Mindenkinél más!!!Semmi szeparációs f@szság!!!!

Ez igy természetes!!!

2011. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!