Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a csőrös pohár,...

Melyik az a csőrös pohár, amit legkisebb korban lehet már használni?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak mindig be van horpadva a kutacsa, gondoltam adnék neki inni, de a cumisüveget nem fogadja el. Kanállal próbáltam neki vizet adni, csak olyan macerás. Még csak 2,5 hónapos.
2011. okt. 24. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a Tommee Tipeenek van 4 hónapos kortól használható. De pl. az én lányom most, 8 hónaposan sem tudja még használni. Babája válogatja.
2011. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Add neki üvegpohárból! Már a csecsemők is tudnak pohárból inni. A lefejt tejet is így itta meg a lányom a kórházban.
2011. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a cumisüveget nem fogadja el, akkor gondolom szoptatod. Szoptasd gyakrabban! - mi így vészeltük át a brutál meleg nyarat is (egy korty víz nélkül)
2011. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam direkt újszülötteknek való pohárból, de fuldoklik benne (a kórházban ő is ivott pohárból, még nem indult meg a tejem, de akkor nem járt a keze-lába). Próbáltam gyakrabban szoptatni, de ha gyakran eszik, akkor visszabukja:(

Szerintetek szomjas? Most is szopizott 150 grammot (csak azért mértem meg, mert azt hittem tegnap keveset eszik és azért van a kutacsa behorpadva), de ugyanolyan horpadt maradt.

2011. okt. 24. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne nézegesd a kutacsát! Hidd el, hogy nem szomjas! Valamennyire mindig be van horpadva kicsit a kutacsa, és mi szülők azt nem tudjuk megállapítani, hogy normális-e, vagy már nem. Ha ennyire nyugtalan vagy, akkor vidd el az orvoshoz, hogy nézze meg! Ő is el fogja mondani, hogy nem szomjas a gyerek, csak még nem nőtt be neki, és azért ilyen. Az én fiamnak is be van minimálisan horpadva, de az orvos mondta, hogy ez még teljesen normális!
2011. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. A kutacsot mindig fekvőhelyzetben nézd!
2011. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csőrös pohár feleslges, úgysem tudja még fogni 2,5 hónaposan..

A svéd itatópohár segíthet, nem csak gyógyszertárban, hanem DM-ben is lehet kapni, ott a cumik mellett láttam, kb. 1500-2000 Ft.

2016. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!