Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Neogranormon...

Vélemények a Neogranormon termékcsaládról? Esetleg valami más, amit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Babaápolási szereken gondolkozom, hogy melyik lenne jó a bébimnek. A Neogranormonra gondoltam. Mi a véleményetek róla? Nektek mi vált be?
2011. okt. 24. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még a megnem született babának gondolod ezeket akkor lebeszéllek . teljesen megfelelőek a gyógyszertári kozmetikumok.

olcsóbbak is . lesz elég kiadás...


és a bőrének is jobb.


szóval szerintem felesleges. egy éves kor után használtuk a testápolóját a neogranormonnak és teljesen átlagosnak találtam .

ami jobb volt : babé . szintén gyógyszertárban kapható.

2011. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz!

A gyógyszertári tökéletes mindenre. Popsikrém, testápoló, fürdető. Olcsó, ha a doki kiírja. Lányom 7 hónapos, nemrég váltottunk Gabi testápolóra és fürdetőre.

2011. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pici babánál a legjobb a gyógyszertári fürdető. Nekem már 3,5 és 2 évesek a csemeték, de még mindig azt használjuk, nagyon érzékeny a bőrük. Egyszer próbálkoztunk Johnsons-al, két fürdés után vörös pöttyös lett az egész gyerek. Babé-t is próbáltuk, de amennyivel drágább, annyival nem jobb, mint a gyógyszertári.

Popsikrémből én nem szerettem a gyógyszertárit (ahány tégely, annyiféle állagú/színű/szagú volt), viszont csak a neogranormont nem használtam, hanem felváltva a sudocream-mel. Kb. 9 hónapos koruktól már csak éjszakára és kaki után kentem a feneküket kencével.

A popsitörlő kendőjét nagyon-nagyon szeretem.

Samponban Gabit használunk (mindkét gyerekem "hosszú" hajjal született), de ezt is csak kb. 9 hónapos koruktól, addig fürdetővel mostuk a hajukat.

Testápolóból szintén a gyógyszertárit használjuk.

2011. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a testápolónk neogranormon, és azt nagyon szeretem, a többi termékéről nem tudok nyilatkozni, max annyit, hogy eléggé drága. Mi is gyógyszertári fürdetőt használunk, azt használjuk testápolónak is. Popsikrémnek Sudocremet használok, mert az a legjobb a popsijának. Egyébként még a Gabi termékek nagyon jók, bár annak is elég borsos az ára.
2011. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket, nagyon jó a fürdetője is és a testápoló is. Ez utóbbit kifejezetten a kórházban ajánlották, mert nagyon száraz volt a kisfiam bőre.

Nekünk mindegyik nagyon bevált, a Johnson's-tól sem lett semmi baja, a Gabi Jó éjt! fürdetője nagyon finom illatú. A Gabinak jó a popsikrémje is, ebből nekünk kis kiszerelésű van, utazáshoz, de nem volt soha probléma vele.

Egyébként a gyógyszertári nem mindenhol olcsó, mert a patika magisztrális díjat, dobozdíjat számol fel, és ez gyógyszertáranként változik. Nálunk pl. egy nagy dobozos fürdetőkrém majdnem egy ezres, a popsikrém szintén. Felírva se sokkal olcsóbb. :(

2011. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó a Neogranormon!


Ennek ellenére csak akkor veszem meg, ha a fogzástól nagyon piros lesz a kisfiaim popsija. Nagyon szépen helyrerakja, más krém fel sem veheti nálunk a versenyt a Neogranormonnal.

Viszont nagyon drágállom, úgyhogy ha nincs piros popsi, a gyógyszertári krémet használjuk leginkáb.

2011. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*leginkább
2011. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 19 hónapos most Nivea Baby fürdetőt és sampont használunk,popsikrémből a sima gyógyszertárit csak akkor kenem a popsiját neogranormonnal ha kipirosodik neki.Mikor megszületett kb.1 hónapig használtam neki a gyógyszertári fürdetőt,áttértünk a Johnsonsra.Fürdetőből is meg samponból is azt használtuk,nem volt semmi baja tőle.Nálunk már a kórházban is Johnsonssal fürdették őket.1-szer vettem neki neogranormonos testápolót de nem bírta a bőre.De a Gabit se bírja.
2011. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a samponunk Neogranormon, a fürdető is meg a testápoló is orvosi!( 16 hós fiam)
2011. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!