Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a tünetek tejfehérje...

Ezek a tünetek tejfehérje allergiára utalnak? Esetleg ekcéma? (Lent felsorolva)

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hetes és a következő tüneteket vettem észre: arca két oldalán, hasán, csuklóján kicsit száraz a bőr és kemény (nem vészesen, nem is hámlik), minden nap tüsszög, néha köhög. Viszont nincs hasmenése, és a súlya is szépen gyarapszik, heti 150-200g, nincsenek kiütései, és hasfájása sem. Ez lehet allergia? És a bőre, lehet ekcémás?
2011. okt. 24. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
szia az én kisfiamnak is ugy derült ki hogy tejallergiás hogy ekcémás lett az arcböre meg a dereka de nagyon durván, doki eltiltott minden tejszármazéktol, ekkor volt 7 honapos, most 15 honapos, tul vagyunk a fél éves diétán és a tejterhelésen meg kilégzéses vizsgálaton, vért is vettek, minden negativ, a héten kezdhetem el a tejtermékeket pl fél joghurt aztán várunk. nemcsak az jelenti hogy allergiás ha kiütéses lesz, nekünk a dokink irt steroidos kenöcsöt az 2 nap alatt elulasztotta nek iaz ekcémát, sztem kérj a gyerekdokidtol beutalot a gyerekgasztrora, hamar adnak és pikk pakk vizsgálat, ott minden kiderül, addig ne adj neki semmit amibe tej van, nekünk még ételizesitö kockát se szabadott, se olyan tusfürdöt amire rá van irva hogy van benne, tejes kifli kilöve stb.. rendbe jött a kisfiam, ne hanyagold el, azért mert nincs hasmenése még lehet érzékeny.
2011. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!