Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveg a jó újszülöt...

Milyen cumisüveg a jó újszülött kortól? A Chicco-ról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a többségnek avent és tommee tippee márkájú van, azt ajánljátok? Az aventről azt hallottam, hogy hamar lekopik a felirata. A chicconak a legjobb (szülésznő ismerős szerint) a cumizó része...Ha anyatejes lesz a baba 1-2 db elég, ugye? Szerintetek is csak újan érdemes ezeket venni, ugye?
2011. okt. 24. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekünk Avent van - 2. gyereket szolgálja 3 db van gyakran főztem ki sose kopott egy kicsit se a felirat- amúgy nem zavart volna ha lekopik.

mam ultivent cumival használjuk


én a mam ultivent üveget ajánlom. nagyonjó.! a cumija világbajnok!!


ha anyatejes lesz a baba akkor egyáltalán nem kell venni cumisüveget !

igen mindenképp újonnan.

2011. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor sem kell cumisüveg egy anyatejes újszülöttnek, ha elmegyünk otthonról és pl egy üzletben jön rá a gyerekre az ehetnék? ne legyen nálunk mindig lefejt tej?
2011. okt. 24. 11:19
 3/14 anonim ***** válasza:
A lefejt tej csak 1 órát áll el szobahőmérséklten hütőben 24 órát. Ne legyen nálad tej.
2011. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha anyatejes akkor nem fogja elfogadni a cumisüveget vagy elég kicsi az esély rá.

nem érdemes lefejni mert ha nem eszi meg dobhatod ki

ha a ciciben hagyod a tejet nem fejed le de megeteted a babát indulás elött nem lesz éhes. és a legtöbb helyen lehet szoptatni.

2011. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor a cumisüveg csak a 6 hónapos kortól kell, ha már mást is eszik-iszik?...Mit csináljak, ha majd 4-5 hónapos korában a nagyszülőknél lesz a gyerkőc éjszakára? Akkor csak a cumisüveg van, nem? Vagy fagyasztottan elvisszük, felolvad és ihatja?

köszi a válaszokat

2011. okt. 24. 11:30
 6/14 anonim ***** válasza:

1. ha anyatejes akkor nem kell cumis üveg

minek kellene? mire?

ha esetleg be kell adni neki valamit akkor elég egy kiskanál

na jó ha esetleg úgy alakul h más eteti meg akkor kellhet

de akkor sem érdemes vagyonokat áldozni rá


2. a márka csak az anyának fontos a babának az h tudjon enni belőle ezért nem az üveg hanem a cumi része ami fontos amit a szájába vesz azt h milyen színű és h kopott e neki teljesen mindegy

ami fontos még h majd később ha megtudja fogni ne essen ki a kezéből

pl a tommee rettenetesen vastag át sem éri a kezük rendesen

jó ha lehet később fogót tenni rá pl az avent-re lehet kapni


inkább a praktikum a fontos nem az h mi van ráírva

2011. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

"Mit csináljak, ha majd 4-5 hónapos korában a nagyszülőknél lesz a gyerkőc éjszakára?"


ez most komoly???? melyikötök akarja ezt??


szépen hangzik de nem fog menni nem akarlak elkeseríteni .

szép ábránd csupán.

2011. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mint írtam akkor kell ha más eseti meg és nem te

ha éhes lesz útközben a baba keress egy helyett és etesd meg


6 hónapos korig kibírtad cumis üveg nélkül akkor utána meg pláne nem kell simán meg lehet tanítani neki a csőrös poharat és a kanalazást :-)

2011. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

11:35nek: Kb akkora lesz a gyerkőc, mikor egymás utáni 2 szombaton esküvőre "kell" mennünk, közeli barátok, de a gyerkőcöt nem tennénk ki a hercehurcának....


11:36: igen, az igaz, erre nem (erre sem:)) gondoltam

2011. okt. 24. 11:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tápszeres volt.Mi Nuk-os cumisüveget használtunk és csak újat.A csőrös pohárról meg annyit az én kislányom nem is volt hajlandó inni belőle.Kis kávés pohárból iszik napközben,cumisüvegből meg csak reggel és este.
2011. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!