Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónaposan nem korai még?...

6,5 hónaposan nem korai még? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Szóval a kislányom ma felállt magától.már kb másfél hónapja ül,kúszik,mászni még nem mászik,csak négykézlábra áll.viszont nagyon meglepődtem rajta amikor megkapaszkodott a pólómba,és állásba húzta magát.Nem segítettem neki.Nem korai még ez egy kicsit?A ti babátok mikor állt fel így először?
2011. okt. 24. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiu babam van es kb. ilyenkor allt fol kapaszkodva, nemsokra ra elkezdett maszni. Most 9 honapos, maszik gyorsan, felall mindenhol, de meg nem jar.
2011. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hósan kúszott és felállt ha fogtuk a kezét.Aztán kompozott 2 napot és utána megtanult mászni is mint a villám.1 hétre rá felállt már a bútorok mellett is egyedül, 2 nap után megtanulta, hogyan jöjjön el a tv állványtól sérülés nélkül.Azóta mindenhol feláll.

De ő csak 8 hósan kezdte ezt, most annyi, hogy már lépeget is a bútorok mellett, meg van, hogy elengedi a kezem vagy a bútort amit fog néhány pillanatra.

A te babád nagyon ügyes és ha magától csinálja akkor ne félj, nem korai neki :)

Ripsz-ropsz belejön aztán csak szaladhatsz utána!:)

Majdnem 10 hós kiscsaj anyuja

2011. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepődtem rajta de tényleg.Én azt hittem először majd a mászás jön,aztán ez.Magától kezdte el,azóta csak ezt szeretné csinálni:)Akkor engedem neki!Viszont így esedékes lett egy csípős vizsgálat igaz?
2011. okt. 24. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magától csinálja, akkor nem korai. Az én fiam is korán kezdte, 6 hó + 1 naposan állt fel, először napi 1-2 alkalommal, 1 hét után meg már mindig mindenhol :) Most 7,5 hós, és tegnap azzal szórakozott, hogy a lefordított lavóromat tolta maga előtt a laminált lapon és lépkedett utána :))
2011. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Igen, igy lepked mar jo ideje az enyem is. Fogja a zeneloasztalkat es tolja maga elott es lepeget:)
2011. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom 7 hónapos állt fel, pár napra rá megtanult ülni és mászni is. Két hétre rá, kapaszkodva lépegetett,10 hónaposan pedig önállóan járt.

Most 11 hónapos,és ha kinnt sétálunk,egyre bátrabb és egyedül akar már ott is sétálni.


Ügyes babád va, ha nem ti erőltetitek,és a saját maga ütemében fejlődik, akkor nincs gond.

2011. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!