Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom h még nem fordul át...

Aggódom h még nem fordul át babám? Most volt négy hós. Félek

Figyelt kérdés
azt hallom anyukáktól h jaj nekem már mindenhogy fordul van amelyik ül...én meg nem tudok dicsekedni semmivel.:(
2011. okt. 24. 13:07
 1/6 krisztivan ***** válasza:
Hm..bocsi de ezeken a kérdéseken mindig felszívom magam.Miért nem azzal dicsekszel hogy milyen jó hogy van neked a babád?Beszélni is tudnak,irni,olvasni azok a babák?Ne haragudj de ha mindig összehasonlítás lesz lehet mindig úgy fogod érezni hogy "szegény babám te milyen ügyetlen vagy".Nagyon ügyesek a babák hiszen mindent akkor és úgy csinálnak ahogy azt KELL és jó az Ő testüknek.Nem kötelező még ilyen korban átfordulni,6 hónpos koráig fordulni fog a tied is.
2011. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj ilyeneken!!! Ezek a "bezzeganyukák". :-)

Az én nagyobbik fiam 4,5-5hónaposan fordult át először, aztán 6hónaposan már felült és felállt egyedül. Majd ha úgy érzi, csinálja. Egyik ismerősöm lány picit ducibb volt, ő 8hósan kezdett forogni. :-)

2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 11 hónapos és csak most kezdett el kapaszkodás nélkül állni. A vele egykorú társa meg már jár. Na és? Az enyém szebb :) Ne parázz majd Ő tudja mikor mit kell tennie. Ő is ember csak még kicsi. Te se 7:35-kor reggelizel, 13:15-kor ebédelsz és 17:45-kor vacsizol, hanem ha megéhezel.
2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon mindent megtudhatsz, hogy mikor várhatsz bármit el a babádtól.

Én is nagyon vártam, hogy átforduljon, kússzon, másszon ...

De most már mikor majdnem szalad (11 hónaposan) visszasírom, mikor még csak feküdni tudott.

2011. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányom 4 hónaposan egyszer átfordult, aztán úgy döntött, hogy egy ideig többet nem forog. Majdnem 5 és fél hónapos volt, amikor elkezdett mindkét irányba forogni, és akkor már minden nap csinálta. Utána rohamtempóban fejlődött, most 1 éves és nem érem utol! :)

Szóval ne aggódj!


Dicsekedni meg ne akarj, az olyan anyukáktól kiver a víz.

A babák nem versenyben élnek, csak a saját tempójukban fejlődnek.

2011. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zkriszti3 ***** válasza:
Utálom a nagyképű anyukákat .Három gyerekem van, egészségesek,jól mozognak,értelmesek,és mid három másként fejlődött.Ne hagyd magad legyél büszke a gyerekedre.
2011. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!