Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek busszal nyaralni...

Mennétek busszal nyaralni Görögbe egy éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem. A fiam 1 órát se bírna ki buszon ülve, nemhogy 20-at.
2011. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

semmiképpen sem!!!!

inkább itthon nyaralnék, valami jó kis baba-barát szállodában.

2011. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tutira nem!!!!
2011. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Teljességgel kizárt! Eszembe se jutna.

Egy szülő ne legyen ennyire önző!

2011. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én voltam, elég volt nekem is, egy gyerek nem hinném hogy jól bírná. úgyhogy kizárt!
2011. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nem

semmi esetre sem.


mondom ezt hogy kislányommal már párezer km-t megtettünk repülön és autóban is.

buszba mindenképpen be kell kötni, kell gyerekülés. ha nincs a busznak 3 pontos öve akkor már elve be sem tuodo kötni.

ha nappal mentek egy kín lesz ordítani fog végig.


mi sokat repülünk és most 14 hósan 10 órás repülöútra megyünk, de itt az ölünkbe lesz bekötve. ha nem kell bekötve lenni akkor azért van mozgástere sétálgathatunk az ülések között. kapunk utazóágyat, ha elalszik akkor elöttünk a falra lesz felrakva. szóval habár sok a 10 óra de nem egy gyerekülésbe beszorítva lesz.


autóban mi éjszaka mentünk még csak 1000 km-t vagy ha 500-t kell menni akkor a délutáni alvás is benne lesz.

2011. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy hónapja voltunk,és nagyon jó volt.Ha gondolod írj privátot:)
2011. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én vagy nagyon picin vinném (bár ugye akkor meleg van a buszon, sokan vannak, ki tudja mennyire fülledt a levegő, stb stb) vagy ha már nagyobb. Az 1 éves gyerek járkál, jön-megy, nem tudod neki megmondani, hogy most nem szabad járkálni, vagy nem szabad kimenni, 18 órás út alatt nem tudna rendesen semmit sem csinálni, kényelmetlenkedne, hisztizne, az egész busz utálna, az tuti!

Semmiképpen nem mennék így. Esetleg autóval és 2 napra leosztva az utat, éjszaka mennénk, megszállnánk és másnap este folytatnánk, ezt tudom elképzelni kb.

2011. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kocsival esetleg, de busszal nem. Én magam is utálom, ha a busz csak akkor áll meg, amikor a sofőr akarja, vagy megteheti.

Kisgyerekkel meg tizen-huszon órákat utazni...hát, én nem mennék.

2011. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 krisztivan ***** válasza:
Én ismerve a fiamat nem merném bevállalni.Pedig nem egy szaladgálós,visitozós baba(13 hós)de nem tudnám a buszon csak ültetni és az alvás is problémás lenne neki.Inkább itthon mennénk.
2011. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!