Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a fürdőjáték ami...

Melyik az a fürdőjáték ami bevált nektek?

Figyelt kérdés
Kimondottan boltban kaphatót kérdezek, azt nem mondhatom a rokonságnak, hogy üres műanyag poharat és tejfölös dobozt kérünk..:-)
2011. okt. 24. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idősnek?


Piciknek való egymásba rakható műanyag poharak, kanalak.

Nagyobbaknak van ilyen csempére ragaszható polifoam figurák, embereket, állatokat lehet kirakni belőlük.

2011. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem válaszolok a kérdésre. Nálunk a rágóka vált, be, mert csak akkor rágta, ha fürdésnél a vízbe volt. A fürdőjáték hajóval nem játszott, csak a vizet itta mindig belőle, úgyhogy azt mellőztük.
2011. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 hónapos a kisebb,3 éves elmúlt a nagylányom. A nagy simán elvan műanyag izékkel, de már nem tudok milyen karácsonyi ajándékot kitalálni..fürdőjátékunk még nincs...
2011. okt. 24. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Enyémek is majdnem ennyi idősek.

Amiket írtam, azokkal játszanak a kádban.

Az a csempére rakható bigyula marha jó szerintem, imádja a nagylányom.

2011. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolok

2011. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt már kiskacsa, meg állatok a vízbe játéknak, de ami igazán bejött, arra egy Privát boltban találtam rá véletlenül. Egy bevásárló kosár szerű kiskosárban voltak kicsi edények. 2db Nyeles kerek, és 2db kocka alkú, hozzá fedő, kanál-villa. Az edényekkel imád a lányom pancsolni a mai napig, már 2 éves. A nyelessel locsolja a pocijára a vizet, vagy a hajára, a kiskanállal pedig kavarja a habot, mintha főzne. Imádja, és ha jól emlékszem az ára is jó volt, valami 600ft-ba került.
2011. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ami nálunk NEM vált be, azok az olyan fürdőjátékok, figurák, amiken van lyuk és lehet vele vizet spriccelni. Hiába fújkáltam ki belőlük a vizet, egyszer csak algásodni kezdtek belül és következőre az jött ki belőlük. Hiába próbáltam kitisztítani, nem fértem hozzájuk belülről, úgyhogy most már csak olyannal játszunk amin nincs lyuk. Egymásba tehető poharak vannak most, amiből tornyot is lehet építeni, gumiállatkák, ami nem fürdéshez való elvileg.

Sajnos a fürdőjátékokkal szkeptikussá váltam, illetve még nem is olyan nagy a lányom (14 hónapos), hogy nagyon fürdőjáték kelljen, ha odaadom neki a fogkeféjét, azzal is képes negyed óráig elszórakozni fürdés közben. :-)

2011. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most láttam olyat, hogy koszos edények és ha meleg víz éri eltűnik róla folt..a nagy szeret mosogatni, lehet kap olyat:-) igen,nekünk is van olyan amin van lyuk és a víz befolyik, de ki már nem jön, illetve csak szivárog..na azt már nem szívesen adomneki oda, mert ki tudja mióta pang a víz benne...

2011. okt. 24. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Az oldalon a 3.

[link]

2011. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én ezt ajánlom nagyon szereti a fiam:):)

[link]

2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!