Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás lehet a hasfájás...

Hozzátáplálás lehet a hasfájás okozója?

Figyelt kérdés
Sütőtököt, őszibarackot megfőzök, azt turmixolva, persze kis adagokba naponta 1x adok lassan 2 hete, s észrevettem, hogy fáj a poci, a szopizás sem nyugodt, sokszor a sírdogálás miatt félbeszakad, így nem tud elaludni sem rajta. Meddig fog ez még tartani, hogy megszokja a pocija a más szilárdságú kajcsikat.
2011. okt. 24. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Mert lehet, hogy még nem érett meg a hozzátáplálásra a gyomra, ezért fájhat a pocija.
2011. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 hónapos, csak cicis. a doktornő javaslatára próbálkozunk az ízekkel.
2011. okt. 24. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, akkor valószínűleg emiatt van. A legtöbb baba gyomra csak 6 hónapos korára (vagy még később) lesz érett feldolgozni mást az anyatejen/tápszeren kívül. Én a helyedben szüneteltetném, és 5-6 hónapos kora körül újra megpróbálnám.

2011. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl korai ez még neki! Az én lányomnál 3 hete próbálkozunk a hozzátáplálással és azóta ő is hasfájós/hascsikarós lett, pedig ő már majdnem 7 hónapos. Úgyhogy bőven ráértek még!!


[link]

2011. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!