Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tatabányán hol lehet megfizeth...

Tatabányán hol lehet megfizethető áron csecsemőnek fülbelövést csinálni? És mikortól érdemes? Rettenetes árakkal találkoztam 15 e és 6 e forint közötti összeget kérnek és persze nagylelkűek, mert ebben már benne van a fülbevaló.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,de te hol voltál? 15e???..durva..

Amúgy szept elején csináltattuk a kislányomnak a sárberki spar melletti gyógyászati segédeszköz boltban, 4600-at fizettünk,ez a belövés,füli,és a fertőtlenítő,amivel kenegetni kell...Nagyon kedves volt a hölgy,többféle fübevalóból lehet választani,és 1 perc alatt megvagytok..

2011. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja,és ő azt mondta nekem,h 3 hónapos kortól szokta vállalni,de babafüggő,szóval szereti látni előtte a fület.

Húh,de ezen a 15-ön még mindig fenn vagyok akadva...

Nem lehet,h ott nem orvosi fémet,hanem aranyat tesznek be egyből?

2011. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 15 ezres, kiszállással vállalta volna :D de örülök hogy más is felháborodik.

Találtam végül egy kozmetikus hölgyet Bánhidán az Árpád utcában ő - 2500,- megcsinálta és ebben a füli is benne volt, igaz ő nem adott fertőtlenítő folyadékot, csak tanácsolta hogy kamillás füli pálcikával tisztítsam le.

2011. okt. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!