Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi babám még nem fordul...

Júliusi babám még nem fordul az oldalára sem. Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egy gyógytornásszal megnézethetnéd.Nem hinném hogy gond van,de megnyugtatna.Egy kis tornával nagyon jól lehet fejleszteni a mozgást,mi is járunk.Hol laktok?
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat az én 3 hónapos lányom se fordul OLDALRA!

Kinyomni kinyomja magát és mindent megcsinál, amit a 'státusz' vizsgálaton kérdeznek.

Én nem erőltetem, ha majd 4 hónaposan se csinálja meg, akkor majd elkezdek aggódni.


Amúgy nem mellesleg neki éppen jön a foga ... hát ennyit a szakkönyvekről!

2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"3 hós státuszon azt kérdezik,hogy az oldaláról a hátára fordul-e,nem pedig azt,h az oldalára kell fordulnia.Nem mindegy."

Ott voltál,amikor kérdeték?Mert tőlem megkérdezték, ogy fordul e már az oldalára, és vissza...

Egyébként meg szerintem nincs semmi abban, hogy két testvért hasonlítok össze.Ki az aki nem hasonlítja őket össze?

Köszönöm annak, aki normálisan válaszolt.

2011. okt. 24. 20:42
 14/18 anonim ***** válasza:
3 hónapos státuszon tőlem is azt kérdezték, h fordul-e az oldaláról hanyatt, nem pedig, h az oldalára fordul-e..mellesleg fordult az oldalára, de szerintem se azt kérdezték...
2011. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tőlem két védőnő is eígy kérdezte fordule az oldalára és vissza, mert kijött a saját védőnőnk, aki kitöltött egy lapott, és tudom,hogy még vissza is kérdeztem, hogy mikortól kell neki tudni,majd a tanácsadóba újból megkérdeztk, még a doki mondta is, hogy többet legyen a szőnyegen,hamarabb megcsinálja ott.

De nem is az a kérdés, hogy kitől mit kérdeztek, hanem, hogy más három hónapos baba mit tud.....

2011. okt. 24. 22:42
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia, hason szeret lenni, a fejét emelgeti, próbálja a kis kezével kinyomni magát, vagy nem megy? Esetleg fájdalmasnak látod, amikor próbálkozik, sírdogál? Egy bizonyos szögnél jobban nem tudja kitolni magát?


Holnap visszanézek, mert az én babámnak volt baja, és ezeket nem csinálta egyiket sem, a védőnők és a dokik meg...na azt hagyjuk is. Holnap megvárom a válaszod. Addig is jó éjt!


- elöljáróban annyit, hogy a védőnő és a dokitőtől az én fiam még mindig lehetne háton mozdulatlanul! mert ha nem vagyok észnél (pedig első gyerekem és csak a szakirodalomhoz hasonlítgattam) akkor most megnézhetném magam, szerintem egy anya érzi, ha valami nincs rendben.

2011. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én júliusi babám sem fordul az oldalára! Viszont a hátára már átfordult párszor. A játékokért sem nyúl. Csak akkor fogja meg, ha a kezébe adom és segítek rázárni az ujjait...
2011. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyonsír hason, de az lső babám is ilyen volt, 1-2 hónap és megszereti, nem emeli ki magát, de az is igaz, hogy csak itkán teszem hara,mert utánafél óra múlva se lehet a kezemből lerakni, mert annyira vigasztalhatatlan.Nem nyúl a csörgőért sem.Azért furcsa nekem, mert az első fiam nagyon mozékony volt, azért kérdezem, mennyire jellemző ez, hogy mg nem nagyon csinál semmit.Tudom, hogy korai aggódni még.
2011. okt. 25. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!