Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyerek aki 1 eves...

Van olyan gyerek aki 1 eves kora utan kinotte a tejallergiat?

Figyelt kérdés
A kislanyom 3 honapos kora ota ekcemas. Sokaig nem tuttam miert, aztan megfigyeltem, hogy miutan ittam tejet, azutan kis idovel megszoptattam, kijottek rajta a foltok. Kesobb allergiateszt is bizonyitotta az allergiat.
2011. okt. 24. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2,5 éves korára a tejfehérje allergiát kinőtte a lányom. De bőrprobléma nálunk nem volt.
2011. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én kislányomon is ekcémás bőrtünetek voltak,sajnos nem nőtte ki éves korára,most voltunk vérvételen,sőt még a tojásallergia is hozzájött.Pedig nagyon bíztam én is benne
2011. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,elfelejtettem írni,hogy szintén 3 hónaposan derült ki
2011. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kinőtte, igaz nekünk véres széklettel jelentkezett.
2011. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kinőtte szerencsére. Nála is véres széklettel jelentkezett. 1 éves koráig semmilyen tejterméket nem vezettem be és mivel szoptattam én sem ettem egyáltalán semmilyen tejszármazékot. Nagyon oda kellett figyelni, mert még néhány margarinban is van tejpor.


Viszont ekcémára hajlamos maradt sajnos :(


Szorítok, hogy nálatok is elmúljon a tejallergia.

2011. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!