Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől csuklik egy újszülött?...

Mitől csuklik egy újszülött? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2007. júl. 20. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, hogy a babákat nem zavarja, ha csuklanak?" kérdésnél írta valaki:

"A kicsiket egyáltalán nem zavarja, állítólag a csuklás annak a jele, hogy a baba elegett evett mert a pocija nyomja a rekeszizmot és azért kezd el csuklani a baba,kivéve persze ha félrenyel"

2007. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A babákat nem zavarja, nem kell tenni ellene.
2007. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarja öket,de ha téged igen,vagy aggodsz egy mokkás kanál citromlétöl el áll a csuklás!nekem ezt javasolta a véddönö,mert nálunk a csuklás bukással járt!
2007. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A kisujj körme és bőr találkozása az az akupresszúrás pont, amit ha megnyomsz, (felnőttnél erősen, bébinél gyengéden) megállítja a rekeszizom görcsös összehúzódást, magyarul a csuklást.
2007. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

szia az ujszülött azért csuklik mert gyenge a rekeszizma, de a csuklás nem zavarja őket, csak a szülött.

Ilyenkor tovább kell szoptatni nem nyel félre mi is iszunk ha csuklunk. A citromlé azért nem jó mert később allergiás lehet a ciprusfélékre.

2008. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis zavarja a babákat a csuklás.Az enyémet legalábbis igen.Engem is zavar,ha csuklok.Én adok neki inni,de ezt az akupresszúrás ponton való nyomást kipróbálom.
2009. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 farkaszs válasza:
enyémet is zavarja kapálózik és elkezd sirni ,inkább szoptatom tovább és pár nyelés után elmúlik neki
2014. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!