Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap viszitek sétálni a...

Mindennap viszitek sétálni a pici babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem utál öltözködni és tiszta tortúra mire én is felöltözik, meg ő is aztán elindulunk és kiderül, hogy sír a babakocsiban. Semmi kedvem elindulni vele, ebben a rossz időben meg pláne.
2011. okt. 25. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehet meg fognak itt kövezni,de én nem viszem...Fél éves,de ilyen szutyok időben szerintem nem hiányzik neki (nekem meg pláne nem...)egyáltalán,ha száraz az idő,és csak hideg van,akkor talán,de szerintem télen sem fogom minden nap...Oké,h kell neki a friss levegő meg minden,de inkább szellőztetek gyakrabban...
2011. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz vele sétálni, elég ha csak felöltözteted és kiviszed az erkélyre, teraszra. Végülis ott is levegőzik, de nem is kell órákat ácsorognod ott vele.


Ha nincs se erkély, se hasonló, akkor is öltöztesd fel, jól bugyoláld be a kiságyában és nyisd ki az ablakot.

Így is olyan mintha kint sétálnátok.

2011. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi megyünk minden nap, esőben nem. Az már túlzás lenne, bár itt sokan írják, hogy esővédővel akkor is kiviszik. Minek?
2011. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj vinnem, ráadásul jó korán. A legidősebb gyerek középsulis, 7-kor indul a busza, 5 km-re vagyunk az erdőn keresztül a megállótól, be kell vinnem. A két középső hetedikes, 1/4 8-ra Ők is beérnek így. Aztán bolt, és irány haza. Mindezt a 2 éves és a 4 hónapos picivel, és igaz, hogy autóval, de ugyanúgy öltöztetni, cuccolni kell. Megszoktuk, sőt ők annyira rákaptak, hogy bármilyen rossz idő van odakinn, hétvégén is muszáj kimenni velük, mert nem birják tartósan a bezártságot. Ilyenkor ikerkocsi, vastag ruha, esővédő, és irány az erdő:)
2011. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 alaszka ***** válasza:
100%
Szerintem minden nap kell valamennyit levegőznie egy babának. Én ha nincs kedvem menni vele, akkor csak a teraszra rakom ki, ha nem alszik ott el, akkor csak fél órát tologatom, aztán behozom. De általában elalszik a jó levegőn. Ha nagyon fúj a szél, ha nagy a szmog a köd meg pára miatt, akkor nem teszem ki, de azok kivételes alkalmak.
2011. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Egy babának szüksége van levegőzésre, amúgy az anyukának is szerintem. Jót tesz a séta az alaknak is - napi 2 óra sétával rendesen fogyni lehet!

De mindettől függetlenül szerintem igenis ki kell vinni a piciket is. Az én fiam (ő már 14 hós, de mindig is így csináltuk)tegnap is két és fél órát aludt odakinn a babakocsiban. Szerintem a mostani időjárás sok minden, de még nem hideg. Mit mondotok akkor télen?

Amúgy pontosan ezért szeretem az overált már ilyenkor is, abba nem kell agyonig öltöztetni, csak belerakom, sapka rá, mehetünk. Ha elalszik a babakocsiban, akkor pluszban még betakarom.

Mondjuk én kénytelen is vagyok menni, vinnem kell a nagyobbat oviba, valahogy be kell vásárolnom, stb., az autót meg a férjem elviszi minden reggel és legtöbbször csak este jön haza. De pl. tegnap estefelé, 6 körül hazaért, felajánlotta, hogy ő viszi ki a kutyákat, vitte magával a fiunkat is, sétáltak még fél órát, a kicsi csudára élvezte! Pedig volt kinn egész délelőtt.

Nekem mindkét gyerek nagyon igényli, hogy menjenek kifelé, ehhez lettek szoktatva, a hároméves lányom is képes reggel hétkor elém állni azzal, hogy ki akar menni az udvarra. :-)

2011. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem megyünk minden nap. De még csak minden másnap sem ebben az időben. Viszont szoktunk kiállni az udvarra. Jól bebugyolálom takaróba, nem öltöztetem fel hozzá, mert így egyszerűbb.
2011. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megyünk, igen, már csak azért is, mert le kell vinnem a kutyát (panelban lakunk). Ha ő nem lenne, valószínűleg előfordulna, hogy elbliccelném a sétát, de így szerencsére nem tehetem! ;) Amikor otthon van a férjem és nekem nem kell kutyát sétáltatnom, akkor ilyen undi esős-szeles időben azért már előfordult, hogy otthon maradtunk. Szerencsére van erkélyünk, ilyenkor délután ott alszik a kicsi.
2011. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én mentem vele, de min a teraszra kiraktam.

Én úgy csinálom, felöltözés aztán irány a terasz vagy nyitott ajtó mellé állított babakocsit és utána készülök el én.

2011. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Igaz az én lányom már 11 hónapos, de mi megyünk, reggel bolt stb, egyéb intéznivalók. De szeret nagyon kinn lenni, tegnap este több,mint egy órát voltunk kinn,kertes házban lakunk, nézte a kutyusokat, és szó szeritn potyogott a könnye amikor hoztam be:(:(


Amikor kicsi volt,akkor nagyon sokat sétáltunk, délelőtt elintéztem itthoni teenőimet, délután pedig sétáltunk 1-1.5 órát. Sok az ismerős,meg meg álltunk pletyózni,nem volt értelmetlen a séta, ilyenkor a babakocsiban képes volt akár 4 órát is egyhuzamban aludni.


Ha szakad az eső nyílván nem megyünk,de kell nekik a friss levegő!!!!

2011. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!