Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurtot, túrót hogyan...

Joghurtot, túrót hogyan adjátok gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyümölccsel keverve mindkettőt.

Natúr joghurthoz szoktam keverni egy kis gyümölcsöt (olyat amit már ehet a korának megfelelően), vagy egy gyümölcs adagba keverek egy kis túrót.


Egyes főzelékeket is szoktam joghurttal csinálni (pl. spenót).

2011. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uzsonnára szoktam adni.

A gyümölcsöt én szoktam belereszelni,alma,barack vagy zöldség mondjuk sárgarépa sült tök,, a répást imádja kis mézzel:) A fiam 2 éves.

ja és mindig mézzel édesítem vagy barna cukorral ,, úgy olyan különleges finom íze van,én is szívesen meg eszem :)

2011. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hogy én rossz anya vagyok,de én a boltban szoktam venni a kislányomnak.8-9 hósan már adtam neki krémtúrót és imádta.Már 19 hónapos és nincs semmi baja,azért mert boltit kapott.A túrórúdit is szereti,azt először csak csoki nélkül adtam neki.
2011. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan én nem adtam volna,,de ha nem fájt a hasa és nem hányta ki akkor minden rendbe.
2011. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én adtam és mint írtam semmi baja nem volt tőle.
2011. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!