Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már úgy, hogy nagyon...

Volt már úgy, hogy nagyon nehezen tudtátok kezelni a kisbabátok sírását és idegesek lettetek, olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a 3.babám most picike (9 hetes) de még egy normális éjszakánk nem volt. Nappal a nagyok miatt nem tudok aludni-pihenni, szalad a lakás nagyszülők sehol. Férjem dolgozik (nyilván) és tegnap éjjel ismét ÓRÁKAT fent voltam a kicsivel egyszerűen nem alszik el akármit csinálok...vagyis ringatva igen de úgy meg értelemszerűen én nem tudok aludni semmit.

Tejem a kanyarba kb így pihenés nélkül...na a lényeg: én most éjszaka egyrészt bőgtem egy jót másrészt párnákat hajigáltam mérgemben...vicces és szánalmas lehet kívülről de úgy gondolom jobb mintha megbolondulnék...vagy ne adj isten a gyereket rángatnám meg...

2011. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyankor átpasszolom a férjemnek, én meg kiszellőztetem a fejem.
2011. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Olyankor letettem és sírtam én is :(
2011. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
letettem és kimentem 5 percre a szobából, sírtam, vettem egy két nagy levegőt és bevettem egy magnéziumot.
2011. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
En olyankor, letettem magam melle, elszamoltam 10-ig, raneztem, megsajnalnam es ujra a kezembe vettem, majd nyugottan, lagy hangon enekeltem neki. Most 8 honapos es meg mindig csak igy tud elaludni. Probald ki. Sok szerencset!
2011. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyankor magam elé idézem, hogy milyen volt, amikor az inkubátor mellett 10 héten át azon imádkoztam, hogy életben maradjon, és végre haza jöhessen velünk.
2011. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem, de erről eszembe jutott egy történet, amit édesanyám mesélt már sokszor. Még csak pár hetes voltam, (ő meg 18 éves anyuka) amikor már órák óta sírtam megállás nélkül és semmi sem használt. Olyan mérges lett, hogy "beledobott" a nagypárnába a kiságyban, amitől csak még jobban sírtam. Ez így elképzelve elég vicces, de biztosan szörnyű lehet mikor nem tudod mi baja a babádnak.:( Nekem is azt mondta anya, hogy csak ő is sírt velem, aztán előbb-utóbb mindketten megnyugodtunk.:) Remélem megoldódik a helyzet!
2011. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Én is volt, hogy letettem, ettől nem érzem szar anyának magam. Sírt mindenhogy, én meg kiborultam, jobbnak láttam letenni, és pár percig mással foglalkozni. Lehiggadtam, és folytattam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

én is bőgök vele együtt.

nekem sincs segítségem, sőt velünk él anyósom is, aki ápolásra szorul, gondolhatod...

vagy az van, hogy fogom, ülök az ágy szélén és potyognak a könnyeim, vagy leteszem a kiságyba, kimegyek, rácsukom az ajtót, hideg vízzel megmosakszom, iszok pár korty vizet és folytatom, ahol abbahagytam...

már lassan kétéves, szerencsére többnyire megértem, mit akar, de most meg hisztikorszak van...

ajánlom a hordozókendőt, kengurut! ha magamra kötöttem, az enyém sosem sírt, sőt, órákat aludt. csak a lábaim lettek visszeresek a túlsúlytól:(

nekem a magneb6 sem jött be, ugyanolyan ideges voltam és még álmos is tőle.

2011. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
55%
Volt am...jaj de sokszor!Legjobb ha kisirod magad ijenkor ez segit a legjobban asztan mejj levegot vegyel es arra gondolj hogy majd lesznek konnyebb napok.Semmi sem tart orokke en megertelek es erre mas gyogyszer nincs.Ha a ferjed tamaszod akkor talan meg konnyebb elviseni...
2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!