Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiúnak milyen "hasznos"...

1 éves fiúnak milyen "hasznos", készségfejlesztő játékot ajánlanátok? Olyan nagy a választék!

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

A lényeg, hogy ne olyat vegyél, amit be lehet nyomni, és akkor hangot ad, vagy történik valami, hanem ami egy kicsit is fejlesztheti a kreativitását.

Építőkocka, formabedobálós, autó, labda

2011. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

nem kell készségfejlesztö. minden játék amivel szivesen játszik az.


nekem a kislányom a babakocsijába lett szerelmes amit szülinapjára kapott, már hetek óta tologatja, bele pakol mindent. lehet fiuknak pl tüzoltó autót vagy fünyírot kapni.


de jók a fa puzzlek, a formabedobosok. a golóhúzogatok, duplo, karikák. ami nagyon fontos az a golyók labdák minden mennyiségbe, de persze akkor ami nem fér a szájáb.

2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

az elsövel nem értek egyet.


a kislányom megtanulta, hogy ha a zenélö kütyüjén a gombot háromszor nyomja meg akkor fog zenélni. ha egyszer csak dumál, ha még egyszer akkor számol. így ö mindig pont hármoszor nyomja meg. ez szerintem 1 egyévesnek egy szuper tanulási folyamat.

szerintem az zenélö kütyük is olyan hasznosak mint akármi más.

2011. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Minél egyszerűbb és olcsóbb legyen. Az a fontos,hogy tudja tologatni,egymásra-egymásba rakni. A zenélő,beszélő kütyük csak felesleges pénzkidobás. Az nem készségfejlesztő,hogy meg nyom egy gombot.
2011. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kislányom is egy éves, ezeket kapta: fisher price kisautók, amiket egymásba, és egymásra lehet tenni mint azokat a pakolós poharakat. formabedobót, állatos könyvet amibe az állat a kicsinyeivel van. és amit most fog kapni azok az állatfigurák, mert most kezdjük az állatokat tanulni.
2011. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
(Régi) hagyományos, gömb formabedobó, amibe 12 formát lehet bedobni. Én a többi formabedobóért - zenélős, stb. - sajnáltam kiadni több ezer forintot, hiszen a lényege u.az, de jóval kevesebb (max. 6) forma van hozzá.
2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Babahangszerek, amik a ritmusérzéket fejlesztik, de elsősorban nagyon jó móka a babának, mert nagy élmény, hogy hangot csiholnak valamiből. Xilofon, bébirumbatök, stb. (hanifa.hu oldalon tök jók vannak pl.)
2011. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 22:14-es! Olyan régi formabedobós gömb alakú játékot hol lehet kapni, mert olyan típusút én sehol nem láttam :(

Nagyon köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak!

2011. okt. 26. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:

21.54, 21.56-os!

Persze, ami ilyen összetett, hogy másképp szólal meg, ha egyszer, másképp, ha kétszer vagy háromszor nyomjuk meg, az már fejlesztő, azzal már tanulhatnak a gyerekek. Csak az általános megnyomunk egy gombot és zenél, vagy megnyomunk egy gombot és kiugrik egy majom típusú termékekre gondoltam.

2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! 22:14 vagyok.

A Regioban vettük. Ilyen:

[link]


De lehet kapni ilyet is:

[link]

Tulajdonképpen ez a "retro", az oviban nekünk ilyen volt. :-)

2011. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!