Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond, ha nem járunk...

Nagy gond, ha nem járunk babaúszásra?

Figyelt kérdés

Miben fogja ez korlátozni?

Később fog felállni vagy elindulni, ha nem járunk úszásra?

Később fog erősödni annyira a lábában az izomzat?

Elronthatok valamit emiatt?


2011. okt. 26. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ezelőtt is mindenki felnőtt babaúszás nélkül. Bár mi járunk, de nem azért, hogy hamarabb elinduljon, vagy gyorsabban fejlődjön. Egyszerűen szeretném, ha kicsi koruk óta természetes közeg lenne a víz és jól úsznának később. De a te félelmeid alaptalanok.
2011. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Nem fogja korlátozni semmiben!! Ne is gondolj ilyenekre. Gyereke válogatja ki mennyire szereti. Én nem vittem az enyémet mert nem szerette első perctől kezdve. Nővéremnek 3 lánya van /21-17-5/ A legnagyobb az óra első percében megfogta a korlátot és nem engedte, közben folyamatosan ordított.(10hónaposan járt) A középső imádta (15hónaposan indult el) a legkisebb pedig megint nem. Azért elvinni, hogy sírjon felesleges mégha azt is vallják sokan, hogy majd megszokja..

Nyugodj meg nem rontasz el semmit!!

2011. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Korlátozni biztosan nem fogja, ne aggódj! Mi pl. azért járunk, mert a kislányom imádja a vizet. Ráadásul őt gyógytornára is hordjuk, mert kicsit gyengék az izmai, és a babaúszás erősíti.

De mondom, hátrányotok biztosan nem származik belőle!

2011. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi járunk babaúszásra, 4 hónapos a lányunk. Nekem eszembe se jutott, hogy a mozgásfejlődés miatt járjunk (előbb álljon, üljön stb.). Egyszerűen csak azt szeretném, hogy minél nagyobb vízbiztonsága legyen. Ki tudja... lehet egyszer az menti meg az életét, hogy nem esik pánikba, és szereti a vizet, biztonságosan úszik. Akkor pedig nagyon hálás leszek a mostani babaúszásért. Szerencsére eddig jól érezte magát Babucink is. Sírás nélkül pancsikol a vízben pedig még szinte csak most kezdtük.
2011. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ilyesmiken véletlenül se agyalj.Egyébként ma már nem nagyon ajánlájk a szakemberek,mert mivel nem hagyja leépülni a búvárreflexet,ezért nem tud más fontos reflex a helyébe lépni,és ez később gondokat okozhat.( pl később kezd el beszélni,lassabban halad a mozgásfejlődése,tanulási problémák,stb)

Itt több kérdésnél is volt szó már róla,keress rá.

2011. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
13:55-össel értek egyet, mármint én is utánaolvastam a témának, és végül pont emiatt nem is vittem a lányomat. Azonkívül nálunk külön felhívták a figyelmet, hogy nagyon vigyázzunk a lányunkra nehogy felfázzon, és pont télre esett mikor elkezdhettük volna úszni járni, így nem volt nagy áldozat lemondani róla. Én is 4 évesen tanultam meg úszni, és nagyon szívesen járok uszodába, az úszás az egyik legjobb sport szerintem. De van idejük még megtanulni.
2011. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, elég, ha 3 éves koráig megszereti a vizet, utána meg megtanul úszni.
2011. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!