Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen tanácstalan...

Már teljesen tanácstalan vagyok első szülinapi ajándék ügyben? Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

A lánykámnak egy hintacsigát(brendon)akartunk venni,voltunk ma vásárolni,mondtam a férjemnek nézzük meg,s próbálja ki a lánykám. Beleültettük és azzal a lendülettel szállt is ki belőle:(:(:( Oda az ajándék.

De mit vegyek????Nektek mi tetszett leginkább a babátoknak??


2011. okt. 26. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a kisfiam első szülinapjára egy Brendonos 3kerekű biciklit vettünk,tolókarost.Imádta.

A mamáéktól bébitaxit kapott, a keresztszüleitől pedig műanyag itthoni hintát.

Mindegyik ajándék nagyon betalált nála.:))

Boldog szülinapot nektek ! :))

2011. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az hogy egyszer kipróbálta és nem jött be neki nem biztos hogy máskor sem fog, lehet éppen nem volt kedve hozzá vagy más valami jobban felkeltette a figyelmét.


Ötleteim: babzsákfotel, frischer price bödönke vagy tanuló kutyus, babaház vagy sátor, sok kicsi labdával.

2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hasonlóan mint az elözö írta, 3 kerekü tolókaros bicaj, hinta és lábbal hajtható kismotor a nagy kedvencek! még nagyon szereti tolni a babakocsit, azt karácsonyra kap.
2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányom készségfejlesztő játékokat kapott, meg egy babát, amivel azóta sem játszik, kissé fiús a drágám. :-))

Rokonoktól kapott bébitaxit és nyuszimotort, azokat csak később tudta használni, de szerette mindkettőt. Egy plüss nagyobb méretű kutyának örült a legjobban, ölelgette napokig. :-)

2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon venni szeretnél valamit akkor talán ezt. Jön a tél, és ha még nincs, a játszószőnyeget ajánlani tudom. Alulról melegít, szép színes, jól elvannak rajta a babák.

A javaslatom ellenére azonban úgy gondolom, hogy az a pici még azt sem tudja, hogy mi fán terem a szülinap, ezért a tortán, és egy kis meglepin kívül oly fölösleges az amúgy is felhalmozott rengeteg játék mellé még venni egy 5000.-et is.

Én is anya vagyok, az első szülinapot a családdal tettem emlékezetessé, hozzáteszem magunknak, hisz Ő nem igen volt még képben.

2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocis hintaszéket kapott 1. szülinapjára, most 14 hónaposan már saját maga is hajtja, ha belerakjuk. :-)) Vaterán vettem, keresősorba kell beírni, hogy bocis hintaszék.


A másik ajándéka a Little tikes magastámlás hinta volt, Brendonban lehet kapni, 13e Ft körül van az ára, de ez szuperbiztonságos és évekig használható hinta. Imádja. :-)

2011. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia, triciklit már nem vennék neki, mert jön a tél, úgysem tudod levinni benne, vagy kivinni az udvarra. Inkább a lakásba vennék valami olyan játékot, amin kiélheti magát, ha a zimankóban nem lehet kivinni csak éppen egy kicsit.

Én hipp-hopp zebrát kértem és kaptam a kisfiamnak használtan a vaterán vettem meg én - a pénzt adták rá oda - 9500 ft volt és imádja még 5 hónap után is, minden áldott nap ráül, forog vele, zenélteti, szerintem nagyon jó. Amit még szeret a fiam, és akkoriban kapta az a FP tanuló hernyó és a sütifaló bödön, ezek nagyon-nagyon jó játékok és a hintacsiga új árából ezt a hármat simán meg tudod venni neki kis teszvaterás keresgéléssel :-)


Isten éltesse sokáig a kislányodat!

2011. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tologatós játék, amire rá is tud ülni, bele is tud pakolni. 2 éves a fiam és még mindig ez a kedvence, kapott még motort is de az csak másfél évesen kezdte érdekelni, meg pár apróságot, könyveket fürdőjátékot, de ezvolt a kedvenc. Ez az elején tologatta aztán már pakolt is bel most meg rajta ül, és úgy közlekedik vele a lakásban. Nekünk thomasos van de vannak lányosabbak is pl ez [link]
2011. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!