Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a játékról? Karácsonyra venném a kisfiamnak, addigra 7 hónapos lesz.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 26. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán 1 évesen már akár használhatja is:)
2011. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet az 1. szülinapra vennék.

Ha 7 hónapos lesz karácsonykor, inkább valami pihepuhát vegyél neki, vagy amivel tényleg tud játszani. Valami zenélős vagy villogós, de ne ilyen nagyot, mint ez a zsiráf.

2011. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is korainak tartom. inkább én is egy éves korra szavazok. bár nekünk ilyen nincsen, hanem elefánt van, de láttam ilyen zsiráfot a fejlesztőbe ahová járunk. sok hasznát nem látom. a FP elefántot legalább tudja tologatni, húzni.


[link]

2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 7 hós, van hasonló játéka, tök jól meg tudja rágcsálni, és a földön kopogni a kis műanyagokkal. :) Még korai, de attól még lehet venni, de ne számíts rá, hogy rendeltetésszerűen használná. :D

Pörgetős kütyüket szereti nagyon, újabban dobolni imád, mindent, amit ér, üt. Van egy digitális zongoránk (helyhiány miatt) a földön, na azt is imádja püfölni. Úgyhogy ő hamarosan kap egy játék szintit.

2011. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak az elefánt volt ő 6 hónapos volt mikor karácsonykor kapta.Ott voltam vele mindig mikor vele játszott mert ha elfordult hasra egy párszor sikerűlt a fejére ejteni a kockát nem sírt csak meglepödött.A zenéjét nagyon szerette én nem annyira,de már 8 hónaposan beletudta dobálni a kockákat az elefántba.
2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!