Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kéne ennie egy evés...

Mennyit kéne ennie egy evés alkalmával egy 3.5 hetes babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70-90 ml között, de ha több az nem baj. Kevesebb már inkább problémát jelent. Attól is függ mit eszik, hogy szopik, vagy cumisüvegből táplálják.
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többet eszik. Ma délután pl. szoptattam, mindkét mellem kiürítette és még mindig sírt kajáért, így adtam még neki 30 ml anyatejet üvegből. Éjjel is van, hogy 125 mili táp nem elég neki. Tejem fogyóban van, mert ritkán kel (napi 5-6-szor eszik csak), így nem is serkenti a mellem több tej termelésére. Nem tudom mit csináljak.:(
2011. okt. 26. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne adj neki cumisüvegből pótlást!!!!Azért fogy a tejed, mert nem ő szívja ki. Így nem is tud termelődni. Szaporítani pedig úgy tudod, ha minden szopizás után fejsz , ezt éjjel-nappal kell csinálni. Ha éjjel nem ébred enni akkor legalább 1x te kelj fel és fejj, mert így nagyon gyorsan vége lesz a szoptatásnak.

Ha napközben 3 óránál tovább alszik akkor keltsd fel. Sárga a baba? Mert akkor éjjel is kelteni kellene, h minél hamarabb múljon a sárgaság.

De a legfontosabb, h ne kapjon se tápszeres , se anyatejes pótlást, ilyen sokat eszik , akkor nem hiszem, h a éhség miatt sírna. böfiztesd meg és utána még rakd vissza szopizni, a melled nem ürül ki soha teljesen. Kitartás most kell türelmesnek lenned, hidd el megéri a küzdelmet. védőnő, 21 hós kislány anyukája

2011. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alaszka ***** válasza:
Igaza van az előzőnek! Nem kellene pótlás, pláne, ha sokat szopizik! Vagy ébreszd fel enni, vagy fejd le inkább, miután evett.
2011. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma megnéztem és 4 órával etetés után csak 125 ml jött le a két mellemből összesen. Ma este meg bevágott 150-et. azt hiszem kitágítottuk a gyomrát. Mit csináljak??
2011. okt. 28. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!