Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran merevedik a...

Milyen gyakran merevedik a kis kukija a 11 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor tapasztalom nála és érdekelne, hogy ez esetleg oka lehet a nem alvásának este.Tegnap vettem észre éjjel amikor pelust cseréltem.
2011. okt. 27. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha nem figyeltem meg, hisz nekik akkor is merevedik, ha pisilniük kell. A nem alvásának biztosan nem az oka.

Egyébként éjszaka minek cserélsz pelust? Csak akkor kell, ha bekakil, vagy ha kipisil. Egyébként nem kell, kibír egy egész éjszakát.

2011. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam pelust cserélni csak az elmúlt 3 nap valami katasztrófa.Mindig 7-kor szokott elaludni és alszik reggel 7-ig most viszont fél 8-kor elalszik nagy nehezen és óramű pontossággal 9-kor fenn van és kb éjfél amire elalszik.Már minden létező okot kizártam ami miatt felébredhet de nem jövök rá mi az ami zavarja.Ráadásul éjfél után ha elalszik utána is óránként kel.
2011. okt. 27. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Huha! hat nem irigyellek,nalunk is ez volt 3 honapon keresztul,amig le nem szoktattuk rola. Tulzas nelkul 20x kelt fel ejszaka es mindig vissza kellett altatni,mert magatol nem aludt vissza. Most 10 honapos. Azota egyedul alszik el es nem kel fel egyszer sem. Ez rossz szokas lesz,ami rogzul a bababan es hiaba nincs baja,megszokasbol fel fog mindig kelni.
2011. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran van a babáknál ilyen alvászavar, az idő majd megoldja. Nem ijesztgetésként írom, de van egy ismerősöm akinél a gyereke 5 éves koráig tartott az alvászavar.
2011. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!