Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egész pici korától...

Akinek egész pici korától magától elaludt a babája, később altatni kellett? (Hozzátáplálás megkezdésekor, fogzáskor. )

Figyelt kérdés

Nekem most öt hónapos a kislányom és ha álmos, leteszem és elalszik. A fiam 19 hónapos és altatni kell (melléfeküdni). Nem emlékszem, hogy 5 hónaposan aludt-e magától, vagy már akkor sem...

Kinek hogy alakult a dolog ilyen helyzetben?


2011. okt. 27. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom születése óta egyedül alszik el ,külön szobában. Akkor kellett altatgatnom ha jött a foga,arra emlékszem... Az ölemben ringattam és énekelgettem neki, mire elaludt. De ez is csak 1 éves koráig tartott,utána már nem tudtam az ölemben elringatni, mert nem volt hajlandó elmaradni, ilyenkor betettem a kiságyába és leültem elé, (de nem szóltam hozzá)addig míg el nem aludt. Kislányom most 16 hónapos, tudja hogy este kakaóval zárjuk a napot, ha ezt megissza viszem az ágyába és reggel találkozunk.
2011. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 19 hónapos. Míg fel nem ült, 7 hónapos koráig egyedül aludt el mindig, aztán az új tudományt megállás nélkül gyakorolta, sajnos félálomban már csukott szemmel is, így nem lehetet egyedül hagyni este. Sajnos így leszokott az egyedül elalvásról, este majdnem mindig ott kell lenni mellette. Ő a kiságyban, mi meg mellette csöndbe. Viszont délután magától elalszik 5 perc alatt. Elkezdtük leszoktatni a társas esti elalvásról, valamikor összejön, valamikor nem, de nem adjuk fel. Mert ha délután megy egyedül, akkor este is menni fog.
2011. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Második, már dereng, hogy a fiamnál is kb. így volt, ahogy leírtad. Ő msot ott tart, hogy este elalszik egyedül, nap közben viszont mellé kell feküdnöm. És tényleg, akkor kezdtem el melléfeküdni, amikor állandóan fel akart ülni... Kutyafáját, reméltem, hgoy a kislányomnál így is marad az alvás, de ezek szerint nem nagyon számíthatok rá.

2011. okt. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!