Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen joghurtot...

Mikor és milyen joghurtot adtatok a babának először?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos múlt, Már evett babajoghurtot nem volt baja tőle, lassan bevezetném az étrendjébe, mert nem nagyon van már gyümölcs, babakaját meg inkább nem adnék, ha nem muszáj.
2011. okt. 27. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Natúr Danone joghurtot kapott először, akkor volt 7 hónapos. Nálunk a védőnő akkortól javasolta.

Gyümölcsöt plusz gabonapépet szoktam keverni bele, így az állaga majdnem olyan, mint a tejpép. A kislányom imádja! :)

2011. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk édesnek kell lennie, és Danone Görög joghurtot adtam neki tegnap és megette mind, és semmi baja nincs tőle. Ö is 7 hónapos.
2011. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Natúrt és NEM DANONE-t! legfőkéooen nem gyári "gyümölcsjoghurtot" vagy ízestett joghurtot

natúr joghurt+gyümölcs vagy bébidesszert, esetelg túró

Babakaát is sokáig evett,9 hónaposan bőven, (akkor még csak 2 szilárd étlezése volt) nem azért mert válogatós, hanem mert ha éppen úgy adódott, akkor kényelmes.

vannak kimondottan nagyobbaknak valók



érdemes elolvasni, hogy mi van gyümölcsjoghurtokban:


[link]


"piros színű gyümölcsjoghurtnak alkotója. Ez az anyag, amellett, hogy allergiás reakciókat válthat ki, a fügekaktuszokon élősködő bíbortetű nőstényeinek porítmányából vonják ki."


én itt sokalltam be

2011. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Engem azzal akasztott meg a védőnőm, amikor elmeséltem neki, hogy csinálom a gyümölcsös krémtúrót a lányomnak (natúr Milklandos krémtúró- zsírszegény túró, de krémesítve van-, hozzá gyümi és keksz), és erre közölte, hogy de vannak bolti krémtúrók is. Aha... tele cukorral, ízfokozóval, tartósítószerrel.

Nem mondom azt, hogy soha nem fog olyat enni, de ennyi idősen még biztosan nem adnék neki.

2011. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó írta jól,ilyenkor kotyogta el magát a védőnő,hogy lehet adni a babáknak,pedig elvileg nem.Jogobella nagyon jó,abba nincsenek benne ilyen mű valamik.Azt adtam ennyi idősen a babámnak.A danone-t még én se szivesen eszem,keserű:S Meg hát amik vannak benne:S
2011. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!