Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos fiamnak jön a...

14 honapos fiamnak jön a szemfoga, es hasmenese van. Se laz se etvagytalansag, inni is iszik. Hanyszori hasmene szamit fogazas eseten normalisnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is most jönnek a szemfogai.Neki olyan volt,hogy egy nap 2-3x.Most viszont nincs,de nagyon nyűgös.Lassan kijön neki,mert érződik az innyénél és már "csak" át kell törnie.Kisfiadnak is 12 foga van?
2011. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen 12 foga van....ma reggel 2* rakta tele a pelenkat
2011. okt. 27. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Huu, nallunk egyszerre jott mind a 4 szemfoga 18 honaposan (bocsi nem tudom, hogy az alsokat is szemfognak hivjak-e, de lent 2 es fent 2 vampirfog jott egyszerre). Azt hittem nem eljuk tull. Olyan hasmenese volt szegenykemnek, hgoy teljesen kicsipte a feneket. :( Holyagos volt, hiaba csereltem azonnal a pelust, az sem segitett. A dokitol kaptunk egy iszonyatosan budos sarga keremet es ez helyrehozta fel nap alatt a holyagokat es leszaritotta. 3 napig ment a hasa szegenykemnek. Napi 4-5 kaki volt, sot lehet ennel tobb is elofordult. Lazas nem volt de nagyon megkinoztak a szemfogak. Enni csak ugy volt hajlando ha bekentem neki lidokainos fogzselevel mert maskent nem fogadta el a kajat pedig nagyon ehes volt szegeny. :( De tulvagyunk mar rajta szerencsere meg 4 vacak fog van hatra. Kitartast nektek.
2011. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Az én kisfiamnak is hiába cserélem rendszeresen tiszta piros a feneke.Kenem,de mintha nem is kenném.Mennyi idő volt utolsó mire kijött a babádnak?A kisfiamnak nagyon jó étvágya van és most:S Szinte semmit nem eszik.Beteg is,de ez már nem amiatt van.Az ujjamat szinte leharapja ha a szájába teszem.mondta is az orvos,hogy nemsokára kijön és lesz étvágya.Ez 2 napja volt.Nyűgös.Sokszor szinte ordít:(17 hónapos.Ja és 2 hónapja kínozza.
2011. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!