Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kigondoltátok már mit kap...

Kigondoltátok már mit kap babátok karácsonyra és mikulásra? Van aki már meg is vette?

Figyelt kérdés
Írjátok le légyszi a baba nemét és korát, akár még linket is küldhettek:)Kíváncsi vagyok mennyire gondolkodnak hasonlóan vagy épp eltérően az anyukák játékok tarén:)
2011. okt. 27. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikulásra a FP Pancsimanókat kapja, mert imád fürdeni.

Karácsonyra majd meglátjuk. Vagy járássegítőt, vagy FP zsiráfos golyópályát. Attól függ, hol tart majd a mozgásban.

Most 8 hónapos a lányom, vagyis karácsonykor lesz 10 hónapos.

2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikulásról fogalmam sincs, de szerintem Mxi blocks kockákat. Karácsonyra FP tanulószéket kap, mert a családban van és imádja. Még semmit nem vettem neki, hó elején tervezem. Egyébként 13 hós. És te?
2011. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk egy 17(karácsonykor 19)hónapos lányunk van. Karácsonyig szeptembertől kezdve minden hónapban vettünk/veszünk neki egy játékot, így egyszerre nem lesz olyan sok árban. Már van egy fakockás kirakó, egy beszélő porszívó, és tervezünk még egy tanuló asztal valamint egy Fisher Price ugráló zebrát: [link]

Mikulásra viszont még nem tudjuk mi legyen, szerintem majd előtte irány egy játékbolt:)

Te kedves kérdező, te miket veszel?

2011. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mikulásra egy hajót vettem most 10 hós lányomnak, mivel imád fürdeni, és most egy műanyag doboz a hajója,azt imádja, ezért remélem ezt is értékelni fogja.A szülinapja is decemberben lesz, arra egy plüss frakk kutyát kap, a kutya a mindene, már mondja ha az utcán lát egyet, hogy vo vo(vau vau), és még nincs játékkutyusa, így szerintem ennek is örülni fog.Karácsonyra már elmúlik egy éves, épp tegnap rendeltem neki egy fp farmot(interaktív, állathágókkal, sok állatkával), de most megijedtem, nem-e kicsi még hozzá:(
2011. okt. 27. 12:12
 5/10 anonim ***** válasza:

20 honapos a lanyom


telapora: jatekbabakocsit konyveket es mondkas eneklos cd-ket kap


karacsonyra: babakonyhat, babakat, kismotort, legot, konyveket, jatek takarito felszerelest (sepru, mop, porszivo, vodor stb)

a nagyszulok es a keresztanya rautaljak a szamlankra a pent es mi megvesszuk az ajandeokat, mert kulfoldon elunk...ezert tudom ilyen pontosan mit fog kapni :)

2011. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam most 16 hónapos.

Mikulásra nem szeretnék nagy ajándékot,mikuláscsomag (persze benne neki való dolgok- gyümölcs,babakeksz (imádja), Hipp baba müzli szelet stb.)

Karácsonyra már elkezdtük:

[link]


Lego Duplo-t: (nagyon j árba volt az Intersparban,utolsó darabos)

[link]


Ezen kívül apróbb játékokat akarok,ami kézügyesség fejlesztő. Szeretnék egy mágneses rajztáblát neki,egy hintalovat,dömpert :-)

Majd a család úgyis kérdezni fogja,hogy mit vegyen,azért agyalok már rajta :-)

2011. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En jatek babakocsit tervezek neki venni mikulasra, meg allatos konyvet. karacsonyra meg nem tudom mit fog kapni, lehet egy hintalovat.
2011. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, most 13hos a lanyom.
2011. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hónapos most a fiam. Karikor ugye 20 hós.

Én mikulásra, csak valami apróságot tervezek. A mikulás zsák elengedhetetlen, és egy xilofont gondoltam , illetve mesekönyvet.


Karácsonyra, szintén akarok neki mesekönyvet (imádja), és egy bábszínházat. Még 1-2 dolgot, akarnék a színház mellé, pl. szintén takarító felszerelés (imád felmosni, meg söpörni, olyan ééédi), és tovább passz... én is gyűjtögetem az ötleteket! :)

2011. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikulásra ezt vettem: [link]

Most azt írják, hogy előrendelhető.. de úgy látom, hogy Mikulásra megérkezik.

2011. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!