Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan Anyuka aki...

Van itt olyan Anyuka aki szokott babakocsival futni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem itthon tornázni, de jó lenne eljárni futni is. Kisfiam 6 hónapos, és nem tudom, hogy lehetne - e babakocsival futni, tudom, hogy szoktak, de én még nem láttam soha senki, hogy így fusson :) Érdekelnének a vélemények illetve, ha van akkor tapasztalatok.
2011. okt. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam, amikor a nagy meg motorral v biciklivel van.


De amikor még csak egy gyerekem volt, akkor nem futottam a babakocsival soha, hanem farizomból toltam jó gyorsan :) :)

2011. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan göröngyös az aszfaltos út is és a járda is, hogy inkább viccnék lennék jó, ha futnék egy babakocsival.

Amúgy filmekben láttam már ilyet, de élőben még sose. Bár itt a környéken szerintem senki sem kockáztat ilyen utakon. :)

2011. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van futó babakocsink, ez kifejezetten erre van. 5000.- vettük használtan, tehát nem volt nagy tétel. ezzel bármilyen rossz, göröngyös úton lehet futni, úgy van kialakítva, szóval ez nem akadály, jók a lengéscsillapítói ;) a babám mikor kicsi volt mindig elaludt a 2. göröngynél :D

itt a környékünkön több kismama is van aki fut babakocsival :)

2011. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sokat futottam babakocsival. Versenyszerűen futok, és nem tudtam megoldani minden nap kisfiam elhelyezését, így futottam a babakocsival. 10-12 km lenyomtam egy óra alatt. Kisfiam jót aludt a babakocsiban. Természetesen nem nagy forgalmas helyen futottam, hanem zöldövezetben, kerékpárúton. Nálunk ezen sokan csodálkoznak, nyugaton pedig teljesen természetes. Bár mi is a nyugati határszélen élünk, itt időnként más is míveli ezt a sportot. Nekem csak jót tett a sport a lelkem és a szoptatás szempontjából. Hihetetlen sok tejem volt, pedig szülés után öt héttel már futottam napi szinten.
2011. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer Bécsben voltunk a férjemmel januárban. Ott a parkokban sok anyuka futott a babakocsival, a hideg ellenére is, és senki nem csodálkozott ezen. Itthon ilyet még nem láttam, de sokan csodálkoznának rajta az biztos, pedig a gyerek jót tudna aludni közben.
2011. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy off-olok, valaki írta, hogy 5000 Ft-ért vett használtan futó babakocsit. Mire kell figyelni vásárláskor? Milyen típusút érdemes venni? És baba mennyi idős koráig lehet használni?
2011. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!