Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, el vagyok...

Mit csináljak, el vagyok keseredve?! 7 hónaposodnak sem adsz mást, ha nem eszi amit először kínálsz?

Figyelt kérdés

Igény szerint szopizunk a kezdetektől. 5 hónaposan már kóstoltattam, bevezettem a glutént, jól fogadta, érdeklődő volt. De pár kanálnál többet nem eszik. Gyümiből még csak csak, de a főzelék nem kell, max. 3 kanál, gyümi 60 g.


Készítettem saját kezűleg, kipróbáltam az összes üveges márkát. Már adnám napi szinten a húst, de hogyan. Édességet nem eszik. Amit szívesen fogad az a kifli, vajas kenyér kocka, buláta.


Állandó szopi csak a reggeli felkelés után, a lefekvések előtt és éjszaka van (egyszer kel). A többi hébehóba, maradt igény szerint.


Ti mit csináltatok? Mit tegyek?


Előre is nagyon köszi


2011. okt. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A kedvenceibe fokozatosan egyre több mást is raknék. És evéssel kezdjetek, csak utána szopi.


Az enyém a banánt mindennel nagyon szereti

2011. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell semmit tenni. az enyém 1 éves koráig szinte csak anyatejet evett, meg gyümölcsöt. se zöldség se hús, még egy kanállal se. lett baja? nem lett. látta ahogy ettünk, odaült az azstalhoz, aztán 1 évesen elkedett eszegetni (az első normális kajája egy vasárnapi húsleves volt), és onnan szép fokozatosan beindult. 3 éves lesz dec. végén és nagyon jó evő, szinte mindent megeszik, lehet mert sose erőltettem és sose izgultam ezen. és nem lett baja, szépen fejlett, okos kislány.
2011. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
enyém kapott mást. na nem sorakoztattam fel 50 ételt, csak kettőt vagy hármat. és befejeztem az igény szerinti szoptatást. rájöttem, hogy a kettő nem működik, valóban sokkal könnyebb lett :)
2011. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húst gyümölccsel is adhatod, ha úgy megeszi. Pl banánnal, őszibarackkal. De az sem baj ha nem eszik még húst, nem kell ráerőltetni, a hozzátáplálás nem szentírás.
2011. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt mindegyik. Akkor én is keverek banánnal mindent (nálunk is az a favorit), és ha a fő tápláléka az anyatej marad, akkor sem aggódom.
2011. okt. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!