Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátok mennyit...

10 hónapos babátok mennyit eszik, és hányszor?

Figyelt kérdés
Hány kg és cm? Tudom hogy sok a kérdés, de nagyon megoszlanak a családban a vélemények a kisfiam méreteiről, és kiváncsi vagyok, hogy másoknál mi a helyzet. Nálunk egyébként nincs meg a megszokott reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi. Általában nincs tízóraink.
2011. okt. 27. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggeli, tízórai (én ilyenkor reggelizem és kap belőle, de mivel nem éhes inkább csak játszik vele), ebéd, uzyi (eddig tejpép, de most átállok a gyümire), vacsira főzelék és fürdés után tápszer. Hétvégén lesz 10 hónapos, olyan 75-76 centi lehet kb. és 8,4 kg.
2011. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggeli ahogy felkel 6-7- felé tápszer 200 ml. utána ált.3 óra múlva vagy tejpép vagy gyümi piskótával.1-2 felé ebéd vagy én csinálom vagy üveges, öt felé gyümi vagy poharas desszert vagy vajas kenyérke,kifli darabok. este 7 fürdés utána 8 felé 200 ml tápszer, reggelig kitart, most már a 3.esszük ez sűrűbb, bár szerintem annyira nem izlik neki mint az előzőek. napközben ropogtat kekszet és almaszeleteket vagy banánkarikát.
2011. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, igen utolsó vagyok 10 és fél hónapos 75-76 centi körül van és kilenc kg.
2011. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lanyom 10 kg es kb 76cm. Reggeli 2 toost kenyer lekvarral vagy vajjal. Tízórai nálunk is kimarad. Délben azt eszi amit mi. Uzsonna 2 joghurt gyümivel vagy túró. Vacsira tejbedara vagy tejberizs, sajt,kifli mindig ami van itthon..
2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!