Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra valószínűleg...

Karácsonyra valószínűleg elindul az akkor 1 éves babám. Milyen játékot vegyek neki? Ráadásul szülinapja is lesz.

Figyelt kérdés
Mit vegyek neki, ami érdekelni is fogja? Úgy értem most csak feláll lépeget kézen fogva, átkapaszkodik bútorok között, de már nincs el sokáig a játékaival. Felesleges játékot nem szeretnék, de mivel első gyerek fogalmam sincs, hogy mi fogja őt akkor lekötni, ha már tud menni.
2011. okt. 27. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem baj akkor csatlakoznék, én is ugyanezzel a gonddal küzdök, csak az én lányom nem karácsonyi, hanem újévi baba.Január elsején született, ráadásul Fruzsina, így a névnapja a szülinapján van.Nagy gondban vagyok énis,hogy mit kellene vennünk neki, hiszen 1 hétbe van belezsúfolva minden ünnepe ami megőrjít:)

10 hós kiscsaj anyuja

2011. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem imádta a mini babakocsit, meg a kismotort, aminek hátul volt egy elvileg háttámlának készült műanyag fogója, de ő abba kapaszkodott, és toligálta. Így megúsztuk a bazidrága járássegítőt.

Toligálós rudas játékot. Mint a csattogós lepke, azt imádja azóta is, pedig már eltelt fél év.

Ikeában kaphatós textilalagút.

2011. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!