Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig engeditek a babátokat...

Meddig engeditek a babátokat hintázni?

Figyelt kérdés

Lányom most tanult meg ülni nem tudom, hogy idén beleültessem e hintába vagy esetleg várjak most már jövőévig. :D

Ti meddig ültetitek bele?


2011. okt. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A játszótéri hinta kontra hideg a kérdés lényege???

Én télen is engedtem a lányaimat hintázni. Persze csak pár percig, és alaposan fel voltak öltöztetve.

Szerintem felesleges jövőig várnod, a hintázás amúgy is jót tesz az idegrendszer fejlődésének is!

2011. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :) Igen ez lett volna a lényeg.
2011. okt. 28. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyél a fenek alá egy kispárnát, vagy valami pokrócot és hajrá!
2011. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi télen, hóban is hintázunk, vízhatlan, meleg overállban.
2011. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. A hintázás segíti az egyensúlyérzék fejlődését. A hideg ellen meg kispárna vagy pléd a popsija alá. :)
2011. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos nagylegénykém van, már egy ideje fel tud ülni. Ma először csücsült hintában, szerintem soha nem kacagott még lent ennyire. :)

Amúgy nem sokáig hintáztunk, csak néhány percet, a hideg miatt. De ha még hidegebb lesz, viszek pokrócot, és tuti megyünk, mert ez hatalmas élmény volt neki is, nekem is. :)

Jó hintázást nektek is.

2011. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!