Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havonta mennyibe kerül egy...

Havonta mennyibe kerül egy újszülött baba havonta? 2-3-4 hónappal késöbb is ugyan annyi?

Figyelt kérdés
kaja, pelenka, minden minden együtt (babasampon popsikenőcs stb minden)
2011. okt. 29. 17:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a pelenka 5 hónaposan 8000 körül volt, napi egy kakival. A tápszer viszont 15000.
2011. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nálunk így alakult

újszülöttként mosható pelusra költöttem 50000-ret ezt használtuk fél évig. Popsitörlő 6 csomag 2500 Ft ez elég volt fél évig. Otthon ikeás rongy meg kis törülközővel töröltem.

Hozzátáplálásig kajára nem költöttem. Utána horror összeg elment mivel télen meg kellett vennem a bébiételeket is, tejpép, sinlac, egyéb készítmények... havi 20000 Ft-ra jött ki csak a kaja.

Fürdetőkrémek, popsikrém az elhanyagolható. De bejön egy kisebb betegség is... máris több ezer forint elmegy. Amikor már nem száraz a bőre onnantól nem használunk fürdetőkrémet, csak sima vizet.

Ruha olyan 25000-30000e volt összesen egy éves koráig (nagyrészt használt)


ezen kívül neked is lehetnek extra költségeid, mivel a szoptatás alatt neked is lehet vitamin hiányod, és még a kívánságosság is előjöhet.


Az első félévben nálunk 10000 Ft-hó ment el kb aztán fél éves korától egy éves koráig 25000-30000 hó. 1 éves korától már kellett venni cipőket is, meg több ruha kell... hát most olyan 20000 lehet havonta, de van hogy több.

Ha nem vettünk volna meg egy két dolgot fölöslegesen akkor havi pár ezerrel kevesebb ment volna el.

2011. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nálunk 9000ft/hó a tápszer. 1doboz tápszer=1hét durván
2011. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%
szia.nekem rengetegbe volt a kislányom.a kisruhák a pelus a fürdetéshez a cuccok és ő tápszeres baba így a tápszer is sok volt 2500 volt egy dobozzal milupa milumil ha a start al keztünk aztután mivel többet ivott így egy doboz kb 4-5 de talán 7napig volt elég így ez is húzós volt.de ma sem csinálnék semmit másképp ugyanúgy megvenném neki a pampers pelust hiába van olcsóbb de azt tudtam hogy jó sosemm pattogott ki tőle és sosem folyt ki belőle semmi .mindenben aminőséget kapta mert nem ő kérte hogy a világra jöhessen így mindenből a legjobbat szerettem volna neki
2011. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
81%

Én nem számoltam és nem is érdekel.

Szerintem aki attól függően vállal gyereket hogy mennyibe fog kerülni ne is vállaljon!!!!!

2012. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Hogy legyen egy aktualisabb hozzaszolas is: ami sok nalunk 5 hetesen...

Nincs eleg tejem, 2/3-ban tapszert kap: milumil ha start 10000/ho

Gyogyszerek neki es nekem (espumisan, infacol,szemcsepp, mert kotohartyagyulladast kapott a korhazban, ilyesmik): 10000-15000/ho

Pelus, torlokendo (a premium cuccoktol a spar gazdasagosig mindent kiprobalok-ilyen picinek meg tok jo az olcsobb is, mert ugyis tok gyakran cserelem: 15000-20000/ho

Ruhakat kapunk masoktol


A kezdet durva volt.

Szobafelujitas 35000

Butorok 150000

Babakocsi 70000

Autosules 15000

Legzesfigyelo 25000

Mellszivo 25000

Cumisuvegek, kacatok eteteshez 10000

Meg meg mittomen, mi...


Es en is ugy alltam neki, h en biza szoptatni fogok.:(

2016. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hat elegge meglepodtem. Ugyanis nem.mindenki tud szoptatni! Akkor se ha fejreall es ugy ketyeg....enis akartam nagyon nagyon. Nem tudtam . Nem volt tejem csak hat hetig. Ugyhogy aki annyira nagy fejostehen az oruljon meg verje a mellet hogy van teje . Akinek nincs az meg ne szegyenkezzen. Amugy nekunk eleinte a koraszulott tapszer 4000volt havonta kb receptre. Aztan meg kb 5-6ezer ahogy nott. Pelus kb 5-6szinten havonta. Nem valtak be a draga pelusok probaltuk. Popsitorlo 2000ft. Kajalni ma mar azt eszi amit mi. Plusz este tej. Ruhakat turizom neha uj is van..2000kb havonta a turis. Amugy popsikrem gyogyszertari. Furdeto Gabi...ez kb egy ezres . Egyeb kiadasok amik vannak megvannak 5000bol. D vitamin nalunk draga kell mert gyorsan nott es a vigantol nem aktivalodott amennyi kellett ....ez kb 1300FT.
2016. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Kamikaze0521 válasza:
0%
Ne vágjatok bele... Mi biztos nem vállalunk több gyereket... Ezt az egyet sem kellett volna...
2019. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!