Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik "jobb", a FP. Tanulószé...

Melyik "jobb", a FP. Tanulószék, vagy tanuló asztal?

Figyelt kérdés
15hónapos most a fiam,és karácsonyra szeretnék neki venni valami készségfejlesztő játékot.Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?Ha még tudtok más játékot ekkora gyerkőcnek ami lekötné,és van is értelme,irnátok?Köszönöm!
2011. okt. 30. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem karácsnyokor lesz 15 hónapos, de ezeket egyiket sem venném már meg akkor.


ilyen zenélö, nyomkodós dolgok kb 7-8 hós kortól voltak nagyon érdekesek. most is érdekes pár dolog, aminek van úgy funkciója, hogy pl 3x megnyomja és a kedvenc zenéje lesz, de a többink nincsen már. habár jástzik vele, de szerintem sok készséget nem fejleszt.


a szék szerintem nagyon rossz, az asztal az ami kb egy 10-12 hós gyereknek jó úgy másfél éves korig.

ami persze nem zárja ki hogy a 4 éves gyerek nem fog vele játszani.


ami szerintem ennyi idösen jó, formabedobók, puzzelek, fakocka, dupló jellegü kocka, amit tolhat, húzhat, (pl babakocsi), bebújos, átbújos sátrak, alagutak, minden ami egybe és külön rakható, pl karikák, puharak.

és el lehet kezdeni rajzolni. lehet kimosható filcet kapni, vagy a mágneses táblát.


mi amit biztosan veszünk az elsö duplo szettet, és amin gondolkodunk és a családnak mondjuk az takarító szett(mindig takarítani akar velem) , mágneses rajzolótábla.


nekünk van ugráló zebránk Fp-tól és azt imádja, az kb 3 éves korig szuper, és már most motorozik.

2011. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ugráló zebra neki is van,ő is imádja :) Fűnyirója is van,amit tolhat,FP tanulókocsija is van,ezeket imádja.Sok formabedobósa van,de nem nagyon szereti,csak ha én dobálom bele,1-2percig leköti,próbálkozik vele,aztán megy tovább...puzzle nincs neki,azt korainak tartom,bár már karácsonykor lehet "érettebb"lesz rá.
2011. okt. 30. 10:26
 3/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem megkérdezni,hogy mi az a duplo szett?Sose hallottam még róla.A rajztáblán gondolkodtam én is,azt valószinű veszünk neki.
2011. okt. 30. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:

puzzelre ilynere gondoltam.

[link]


ezt a lányom kiszedi, de most 13 hósan már megpróbálja vissza tenni, szerintem a kisfiad pár nap alatt talán vissza is fogja tudni tenni.


lego Duplora gondoltam, de van megabloks és még ezer építökocka.


szerintem ha ennyi nyomkodos kütyütök van akkor ezek a szék meg aztal már nem fog kellenei neki.


érdemes más gyerekhez elvinni és megnézni mivel játszik.


a formabedobos meg pont így van. pár percet leköti majd megy tovább, midnen játék elérte a célját ha pár percig próbálkozik aztán megy tovább. az a gyerek akit órákig leköt egy játék ott valami baj van.(ebben a korban)


pl a rajzolós mágnestáblára sem fog kb 3 éves koráig rajzolni. neki majd az lesz a nagy dolog hogy viszi neked és neked kell mindenfélét rajzolni, ö majd mondja, a kedvenc dolgait te meg alkotsz. de szinte minden játék 3 év alatt így van. a gyerek abból tanul amit töled lát. honnan tudná hogy hogyan kell vagy egyáltalán mit ekll a formabedobóval csinálni ha te nem mutatod meg neki. neki 100x sem kevés látni egy egy mozdulatot.

2011. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.argep.hu/product_956026.html lego duplo
2011. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek ma van a 2. szülinapjuk,és vettem nekik tanuló széket.Lehet h már túl későn vettem,de én azért csináltam,mert még nem volt olyan játékuk,ami magyarul beszél,és ők még sajnos nem beszélnek,hátha ez egy kicsit ösztönzi őket.Ezen kívül az óra és a lámpa a mániájuk,nos,ezen mindkettő van.És persze nem utolsó szempont,h 5000-ért vettem pk.val együtt,így pénzügyi "befektetésnek" sem rossz,ha nem tetszik nekik,akkor ennyiért én is el tudom adni..Egyébként őszintén..?Mindenki annyira isteníti,és slágerjáték az anyukák között,de szerintem nagyon gaggyantó..kicsi a mérete is,és hát olyan gügye..szerintem igazán olyan másfél éves korig való.Én is csak a fent említett okok miatt vettem meg,és egyetértek az előttem szólóval,ekkora gyerekeket már az ilyen nyomkorászós funkció nélküli játék nem köt le.
2011. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,és délután adjuk oda,ha gondolod,majd megírom h mit szóltak hozzá.
2011. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!