Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnézitek ezt a képet a...

Megnézitek ezt a képet a lányom testéről? Volt babádnak hasonló vagy ilyen?

Figyelt kérdés
Szerda este óta láza volt neki ma nem volt csak eddig! Ezen kívül semmi baja.Voltunk is dokinál már2szer!Tegnapra ilyen pötyis lett!Azt hittem himlő így mentünk az ügyeletre! Nem himlő azt mondták. Vírusos fertőzés enni van a papíron!Ott semmit nem mondanak ha kérdeztem akkor sem pff. MA is ilyen még...mi lehet ez?
2011. okt. 30. 12:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kép lemaradt!


[link]

2011. okt. 30. 12:03
 2/14 A kérdező kommentje:
CSAK a felső teste ilyen!
2011. okt. 30. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:

bar en kepet vagy linket sehol nemlatok, de van a 3 napos laz ami utan bepettyesednek a babak, igen az egy fertozo betegseg amin minden gyerek atesik egyszer ugy olvastam :)


ha szamolsz kicsit pont 3 nap laz volt es utanna a pottyok


en ennyit tudtam kiokoskodni remelem nem butasagok :P

2011. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kozben megjott a kep is :)
2011. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekünk is a 3 napos láz után voltak ilyen pöttyök, 2 napig jöttek, és 2 nap volt míg elmúlt.Keress rá a neten, 3 napos láz...sokmindent ki fog adni. Ez már a végét jelenti.
2011. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Annak idején az én kisfiam is így nézett ki mikor folyamatosan magas láza volt!Azt mondták valami vírus és a láz együtt!El fog múlni, nálunk pár napig tartott!Jobbulást a picinek!
2011. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Tényleg igazad van a 3om napos láz!! 2éves múlt már de eddig sosem volt ilyen!
2011. okt. 30. 12:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :)
2011. okt. 30. 12:09
 9/14 anonim ***** válasza:
amúgy azt hiszem roseola a neve :) és nekünk is ilyen volt, semmit nem kell rá kenni, most már nem is fertőz és elmúlik pár nap alatt
2011. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik szerdáig, akkor vidd orvoshoz.
2011. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!