Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor ülve is tudott cumisüvegből vagy csőrös pohárból inni? (és sima pohárból? )

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt, hogy tanítottátok meg neki, hogy hogyan kell? A kisfiam 16 hónapos, és egyszerűen hiába mutatom neki, hogy hogyan kell, mindig csak fekve iszik. (vagy lehet, hogy csak így kényelmes neki? :) )

2011. okt. 30. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos, kb 3 hónapja tud. Az etetőszékre raktam mindig elé, és onnan elvette. Avent csőros pohara van. Mióta megtanulta nem csak a székben ülve tud inna, hanem földön ülve, vagy menet közben is. :-) Mindig az etetőszék lábtartójára teszem, ha nem ül benne, ott megtalálja ha szomjas. Kivéve ha eljátsza valahová.
2011. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt soha cumisüvege, mindig pohárból ivott, kb. 7,5 hónapos kora óta. most 10 hónapos, már nem megy félre egy csepp sem. (de nem ő fogja a poharat,hanem én)
2011. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Enyém is 13hós. Ő nem szerette sem a csőrös poharat, sem a cumisüveget. Kb 1-2 hónapja kínálgatom műanyagpohárból. Most már nagyon ügyesen iszik, de fogom a poharat.

Kb. 2napja csinálja azt, hogy néha ő is fogja velem ivás közben

2011. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csőrösből (puha fejűből) már 3-4 hónaposan ivott a fiam, cumisüvege sosem volt, így elég korán kezdtem a poharazást, olyan 5 hónapos kora körül. 1 évesen már teljesen önállóan ivott pohárból.
2011. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csorosbol 6 honapos kora ota, magatol ugy 7,5-8 ho ota. Poharbol 6,5 hosanivott eloszor, most 9 hos, tud abbol inni, de mahatol meg nem.
2011. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, es az enyem sem cumizott spha, sem cumisuvegezett.
2011. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A reggeli italát fekve kb 8 hónapos korától issza egyedül, viszont ülve, vagy állva csak 12-13 hónapos korában tanult meg egyedül inni. Hiába mutattam neki, ha megemeltem a cumisüveget, hogy folyjon is belőle valami, akkor ő elengedte, és úgy ivott, hogy én tartottam. Aztán egyszer csak egyik napról a másikra megtanulta magától.
2011. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ceyla ***** válasza:
Lányomnak cumisüvege sosem volt, így ahhoz nem tudok hozzászólni. Pohárból az én kezemböl 10 hős kora óta cseppmentesen iszik, most lesz nemsokára 13 hós, el tudja venni a poharat, ónnállóan iszik belölle, cseppmentesen, máj visszaveszi a helyére. Sajnos ezen viszont annyira fellelkesül, hogy másodjára már biztosan nem tudja megcsinálni, mert elhirtelenkedi. Csörös pohárból is iszik, út közben ezt használjuk, de mivel nem ez az elsödleged ezért nem is tudom mióta megy neki.
2011. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!