Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen volt az újszülött...

Kinek milyen volt az újszülött babája?

Figyelt kérdés

Hogy nézett ki? Volt haja? Egyből gyönyörűnek láttátok, vagy az elején még kicsit csúnyácskának és később szépült meg?

Csak kíváncsiság, hogy ki hogy látta a saját babáját.


2011. okt. 30. 13:22
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ha van kedvetek képet is mellékelhettek!:) Egyébként nekem még nincs babám és nem is nagyon láttam még újszülötteket.:(
2011. okt. 30. 13:23
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt 1 napos volt a kisfiam!Én mindjárt gyönyörűnek találtam!Sok haja volt akkor is és azóta is,kis kakastaréja van:-)
2011. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ettől a babától, akit linkeltél, egyik válaszoló, és lehalok :D Megzabálom, olyan cuki. Pár nap, és én is megtudom, hogy mit szólok majd hozzá, de fura érzés...
2011. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Kis kopirnyók voltak,és nagyon-nagyon picikék.A műtőben,mikor először odahozták őket,azt gondoltam,h nem is az én gyerekeim,annyira nem ilyennek képzeltem őket.Sem rám,sem az apjukra nem hasonlítottak,sógoromra annál inkább..3-4 nap alatt elmúlt ez az érzés,azóta ők a leggyönyörűbbek a világon,és mindkettő kifejezetten rám(és az apjukra is persze),hasonlítanak.
2011. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

hat én megijedtem nagyon hogy hogy néz ki,mert nem ilyennek képzeltem egy kisbabat.tiszta kék volt,meg véres,nyákos.és akkor néztem is egyet h ez most komoly?

azt hittem úgy fog kinezni mint a filmekben.

utana megfürdették,és már emberibb lett a formája.:)

60cm és majdnem 4kg volt,ugyhogy az 56 os ruhak nem voltak jók rá.

2011. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
[link] Köszönöm!!:-) Itt már 8 hetes!Kis vigyorim))
2011. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
[link] Első voltam az előbb is és most is!
2011. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

13.33 vok,ő az egyik fiam:


[link]


Ő pedig a másik:


[link]

2011. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Ő az én kisfiam, szóljatok, ha nem jó a link:

[link]

2011. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Szia! Én már az első perctől szépnek láttam a kisfiamat, meg mindenki más is áradozott, h milyen gyönyörű. Így utólag viszont azt mondom, h nem is volt szép a születésekor, mert a kis pofija tisztára meggyűrődött odabent. Itt látható miről beszélek (3napos kép): [link]

Aztán úgy bő egy hónap alatt teljesen letisztult, és azóta csak még gyönyörűbb lett! :) Itt 2 hós: [link]

És az ő haja is tarajas volt mint az első válaszolóé, csak nem mindig állt felfelé, mert elég puhácska volt. Ami a legviccesebb volt az egészben, h az apukájának pont olyan frizurája volt akkoriban, csak azt fodrász kreálta. Kétoldalt rövid, középen pedig egy sávban hosszú. [link]

2011. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!