Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen volt az újszülött...

Kinek milyen volt az újszülött babája?

Figyelt kérdés

Hogy nézett ki? Volt haja? Egyből gyönyörűnek láttátok, vagy az elején még kicsit csúnyácskának és később szépült meg?

Csak kíváncsiság, hogy ki hogy látta a saját babáját.


2011. okt. 30. 13:22
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Jajj mennyi édes apróság!:)Nagyon örülök a képeknek!

Én is attól félek, hogy elképzelem milyen lesz a babám és csalódás lesz, ha meglátom. Bár biztosan imádni fogom mindenképpen! Egyébként más is volt így?

Mééééég képeket!:)))

Kedves várandós kismama, ha lesz kedved/erőd a szülés után te is rakhatnál képeket és megoszthatnád az érzéseidet a picurral kapcsolatban!:)

2011. okt. 30. 14:16
 12/41 anonim ***** válasza:
Az első lányomnál megilyedtem, amikor megmutatták, mert a nózija totál be volt nyomódva, mint akinek bemostak egyet, de aztán néhány óra múlva szépen kijött neki és akkor már gyönyörűnek találtam, úgy nézett ki, mint az apukája, úgyhogy csak szép lehetett :) Most is rá hasonlít. A második lányom, aki most 3 hetes, ő tökéletesen született. Igaz, ő inkább rám hasonlít. Annyira szépnek látom, és egyre szebbnek :)
2011. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Az én babóm kis csúcsfej volt..szegénykémnek hosszú volt az út,17 órás vajúdás után császárral született,nagyon megnyúlt a feje,kékes lilás véres volt,ahogy emlékszem rá,mert nagyon kifáradtam.A haja elég nagy és fekete volt,sötét szemek.igazán az első szopinál ismerkedtünk meg,és gyönyörűnek találtam a fejecskéje már annyi idő alatt formásodott.Ma már majdnem másfél éves,szép kék szemekkel,szőke göndör hajjal:)
2011. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Hát én is gyönyörűnek láttam, csak nagyon gyűröttnek és megviseltnek a kis Drágánkat!:) Vakummal, és nagyon gyorsan született!

Itt 3 perces:

[link]

És ilyen most:

[link]


Holnap lesz 10 hetes!:)

2011. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Én sem ilyennek képzeltem el őket először de én is csak annyit tudnék írni mint a második válaszoló hisz ilyenkor még annyira új minden...majd meglátod:) [link] Ezen a képen már 7 naposak: [link] Remélem megtudjátok nézni a képeket:)
2011. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Sajnos a képeket nem lehet megnyitni, de köszi a te válaszodat is!:)
2011. okt. 30. 15:07
 17/41 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok remélem így már jó lesz:)

[link] és ez már itthon:

[link]

2011. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Tökéletes(ek)!:))
2011. okt. 30. 19:19
 19/41 anonim ***** válasza:
Köszi aranyos vagy!!:))
2011. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kislányom ilyen volt pár percesen:

[link]


Aztán ilyen volt 3 naposan:

[link]


És most már 8 hónapos

[link]


Nekem ő a legszebb :))))

2011. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!