Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen volt az újszülött...

Kinek milyen volt az újszülött babája?

Figyelt kérdés

Hogy nézett ki? Volt haja? Egyből gyönyörűnek láttátok, vagy az elején még kicsit csúnyácskának és később szépült meg?

Csak kíváncsiság, hogy ki hogy látta a saját babáját.


2011. okt. 30. 13:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Ő az én kisfiam.Gyönyörünek tartottam ahogy megszületett [url= [link]
2011. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
[url= [link]
2011. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Ő a kislányom, Fruzsina, január elsején született.Ez aznap készült, kb 3 órával később :)

[link]


És most így néz ki:

[link]


Mikor megszületett inkább egy kis majmocska volt, de nekem a világ legszebb gyereke volt akkoris!

Most méginkább:)

2011. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Kisfiam egy hetes:

[link]


Kislányom pár napos:

[link]

2011. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Két hónapos a lányom. Fogalmam sem volt róla, hogy milyen lesz, csak reméltem, hogy nem lesz torzszülött Egyik rémálmom volt, hogy nyúlszájú lesz, vagy valamije hiányzik, esetleg bűn ronda lesz, vagy hogy meglátom, és ellenszenvesnek, idegennek fogom érezni.


Erre amikor először megláttam, az első gondolatom ez volt:

"Jé, én téged ismerlek. Amióta Én élek, azóta"


Az eltelt két hónapban ez az érzés csak erősödött. Mintha a lányom nem két (+9) hónapja lenne az életem része, hanem az elmúlt 35 évben mindig is az lett volna.


És hogy a kérdésedre is válaszoljak: Hatalmas, sűrű, sötétbarna haja volt, ami a mai napig az egyik ékessége. Egyszerűen gyönyörű gyerek. :))) Lehet, hogy ez csak szülői elfogultság, de azért mégis jelent valamit, hopgy nincs olyan ember, aki úgy menne el mellettünk, hogy nem állna meg egy pillanatra megcsodálni, megdícsérni a kiscsajt. Én meg dagadok a büszkeségtől, hogy az enyém... :)))

2011. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

az én kislányom gyönyörű volt mikor már megszületett:) [link]


és 2 hónaposan még szebb:)) [link]

2011. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 xStefix ***** válasza:

Az első két emlékem, amikor kezdtem felocsúdni a szülésből: jé, milyen meleg és puha bőre van (ahogy a hasamra tették) és jé, olyan, mint egy kis manó (két hatalmas szem látszott csak ki a pólyából)!

Amikor hazajöttünk, akkor tudtam meg a csecsemősök sóhajaiból, hogy ő volt a kedvencük, olyan szép kis csajszi volt. Azóta is az, de sajna ebben az apjára ütött. :)

2011. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nekem még friss az élmény, alig egy hete történt. A kicsim olyan gyorsan jött át a szülőcsatornán, hogy semmi gyűrődés, ránc nem volt rajta, sem magzatmáz, sem vér, olyan volt, mintha kicsit vizes lett volna, és lilás. Aki látta a képet, el sem hitte, hogy alig 1 perces a képen, olyan volt, mint aki legalább egy hetes, a lilaságtól eltekintve. Ahogy megláttam, csak arra tudtam gondolni, hogy tiszta apja.
2011. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Kicsi Botondom itt másfél napos: [link]

Itt 2 hónapos: [link]

Itt pedig 3 hónapos: [link]

2011. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!