Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok a babátokkal,...

Ti mit csináltok a babátokkal, amikor sír és nem hagyja abba bármit is tesztek?

Figyelt kérdés
3 hetes a bébikém, előfordul, hogy csak úgy sír és bármit is csinálok nem hagyja abba. Leírom konkrétabban: Eszik, elég jól (minimum 100-at), szóval nem éhes, dajkálom, böfiztetem és leteszem pihenni, NA DE! Elkezd sírni, kiveszem, ringatom, énekelek, újra böfiztetem, pociját simogatom, de az eddigi tapasztalatok szerint nem hasfájós, könnyen kakil, pukizik, szinte minden pelusba ott a "csomag". És még mindig sír. Hiába csinálok akármit, van, hogy újra cicire teszem, de nem kell neki. Képes másfél órán keresztül kiabálni, amikor már elfogadja újra a cicit, ilyenkor általában elalszik utána, gondolom elfárad. Ti mit csinálnátok? AZt nem mondanám, hogy gyakori jelenség, kb egy napegyszer fordul elő. Hagyjam sírni? Vagy mi legyen?

2011. okt. 30. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a cumi segített. Azután még vettünk zenélő plüss játékot is (Dou kidou) bababoltból.
2011. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah, igen, azt kihagytam, hogy a cumit többször is próbáltam, azóta is, de csak ökölődik tőle. A zenés dolgokkal még nem foglalkozik. De azért köszi :)
2011. okt. 31. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami zavarja, az biztos, főleg ha nem mindig ilyen. Esetleg azt lehetne megpróbálni, hogy figyelgeted, mikor ilyen sírós, mennyit evett előtte, milyen éppen a környezet, miben más mint amikor nem sír, lehet, hogy ott van az ok. Mondjuk, hirtelen ébredt, valamitől megijedt, be van kapcsolva a tévé, stb.

Annyi jutott még eszembe, hogy az első pár hónapban a pelus miatt sírt ilyen keservesen, amíg be nem pelenkáztam, akár egy pisi is zavarhatja, csípheti. Érdemes azt is kipróbálni, még ha nem is olyan régen pelusoztad. Nálunk akkor a cumi sem segített, pedig egyébként mindig.

2011. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!