Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvaltozott a kapcsolatod a...

Megvaltozott a kapcsolatod a ferjeddel a baba szuletese utan?

Figyelt kérdés

2 honapos a babam, amiota megszuletett a ferjem azota megvaltozott. Nagyon szereti a babat, puszilgatja, olelgeti, viszont felem mar nem is kozeledik, nincs egy jo szava, dicserete, mar szinte alig szolunk egymashoz.

MAsnal is ugyanez volt? Fog ez valtozni?


2009. máj. 5. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
fog, csak nagyon sokat kell beszélgetni és próbálkozni... háááát nem könnyű feladat, az biztos.
2009. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet vagyis csak volt-remélem-!Úgy tűnik h MINDENben előtérbe helyezte a kislányunk!Úgy éreztem h én csak 1 anya vagyok aki etet itat pelenkáz és nevel!Nem közeledett csúnyán beszélt velem,éspl ha náthás lettem v fájt vmi nem az volt h ohhhh én szegény hanem h milyen hülye vagyok h pl elkaptam,h nem vigyáztam és így elkaphatja a kislányunk stb szóval kínlódás volt de aztán igyekszünk megbeszélni...néha megy néha nem!Megijedtem mert odáig fajult ill úgy éreztem h ezt már nem bírom és el fogok válni,nahhh ettől megijedt és észbe kapott!
2009. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna nálunk is ez van, most lesz 2 hónapos a kislányom, és apának már csak ő létezik, imádja, puszilgatja, szeretgeti stb... persze ennek örülök. De velem egyáltalán nem foglalkozik, még puszit is elfelejt néha adni, nem nagyon érdekli velem mi van, csak a kislánya, és néha én is azt érzem, hogy csak "kaja" vagyok, mert szopizik a kislányom. Megváltozik ez? -néha én is gondolkodom, lesz még valaha gyengéd velem?
2009. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok-reménykedjünk h meg fog változni,beszélni kell róla és nem szabad hagyni veszni a dolgot!Hajrá.....
2009. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt iylen gond, férjem támogatott lelkileg.

A lényeg, hogy beszélni , beszélni, beszélni. A hallgatástól csak rosszabb lesz minden. Végső esetben kérjetek szakembertől segítséget.

Sok apa ilyenkor csak "anyaként" tekint nejére, nem nőként...(más szóval tejtermoszok vagyunk:-)

2009. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ugy latom nem vagyok akkor egyedul. Amikor megemlitettem,hogy megvaltozott vmi, csak legyintett, hogy bekepzelem magamnak. Megfogadtam, hogy megvarom, amig o kozeledik, haaaat 3 napja semmi........meg egy jo szo sem felem. :(

Elbabazgat, en meg mintha ott sem lennek.

2009. máj. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!